Doprajte si relax v akvaparku Dolný Kubín

07.02.2011 |   |    | 

SLOVENSKO - Mestský akvapark pod názvom AquaRelax bol otvorený v októbri 2009 v Dolnom Kubíne.AquaRelax v Dolnom Kubíne sa vybudoval na základoch mestskej plavárne, ktorá bola postavená v 70. rokoch minulého storočia.

Bývalá mestská plaváreň slúžila do roku 2008, kedy už bola na konci svojej technickej a morálnej životnosti.

Akvapark AquaRelax Dolný Kubín ponúka plavecký bazén, detský bazén, vodný svet s rôznymi atrakciami (šmýkačky, chŕliče, vírivky, tobogán), plaveckú školu, fitnesscentrum, ktorého súčasťou služieb je aj poradenstvo v oblasti tréningu a životosprávy, predaj doplnkov výživy, osobný tréner a turbosolárium.

Súčasťou akvaparku je i masážno-rehabilitačné centrum Sparadise. Centrum poskytuje rôzne druhy masáží (klasickú športovú a relaxačnú masáž, reflexnú masáž nôh, reflexnú masáž chrbtice, lymfomasáž, masáž lávovými kameňmi, anti-celulitídnu masáž, detoxikačnú masáž) a rehabilitačné procedúry, resp. fyzioterapiu.

K dispozícii sú vám aj sauny, masážne vane a masážne kreslá.

Moderný akvapark sa nezaobíde bez kvalitnej a chutnej kuchyne, ktorá poteší aj náročného gurmána. V AquaRelaxe si preto môžete pochutiť v reštaurácii s kapacitou 50 miest (v lete je k dispozícii aj letná terasa so 40 miestami) a v aquabare s výhľadom.

Celý areál akvaparku je prístupný aj pre imobilných návštevníkov. Akvapark poskytuje bezplatné parkovisko.

 

 

 

AquaRelax Dolný Kubín
Ulica športovcov 1182/5
026 01 Dolný Kubín
Tel.: 043 / 23 88 374, 043 / 23 88 375
E-mail:
info@aquakubin.sk

 

Zdroj/autor: aquakubin, drom (pozri aj Galériu)

VIDEO Aquarelax Dolný KubínZdielať článok na Facebooku

Hodnotenie článku:
2.6/5 (9 hlasov)

Streda, 25. apríl. 2018. Meniny má Marek.

Najnovšie príspevky

Foto dňa