Dovolenka pri mori

Krása týchto pláží vás prekvapí: Skvelú dovolenku pri mori ponúka aj Anglicko

11.02.2017 | | Hodnotenie článku: 5.00

Ak si robíte plány na budúce leto, mali by ste zvážiť všetky výhody dovolenky v Anglicku. Žiadne turistické víza, prílišné horúčavy či zlá infraštruktúra. Pomerne lacné lety do hlavného mesta, ako aj vlakové spojenia po celej krajine. Nákupy v akciových cenách či nám známe potravinové reťazce na každom kroku. A ak máte deti, oceníte ihriská od výmyslu sveta. A to najlepšie na záver – v Anglicku si počas dovolenky nemusíte odoprieť ani radovánky pri mori.

viac

Inšpirácia na leto: Košický primátor Raši dovolenkoval so svojimi ženami v Chorvátsku

Inšpirácia na leto: Košický
16.08.2016

Košický primátor Richard Raši nedá na Chorvátsko dopustiť. Po roku sa s celou svojou rodinou opäť vybral na juh Európy – do Chorvátska. Do auta naložil všetky svoje ženy, manželku Máriu a tri dcéry, a vyrazili na cesty. viac »

Slnečné pobrežie na vlastnej koži: Čo vás čaká a neminie na dovolenke v Bulharsku

V Bulharsku si každý
15.08.2016

Svetoznáme prímorské letovisko Slnečné pobrežie sa nachádza štyridsať kilometrov severne od Burgasu. Z hľadiska návštevnosti je to jedna z najfrekventovanejších destinácií v Bulharsku, každoročne sem zavíta množstvo príslušníkov rôznych európskych národností. My sme ho navštívili tiež. viac »

Priama linka z Bratislavy: Ako preskúmať Korfu na vlastnú päsť

Korfu na vlastnú päsť
28.07.2016

Grécke ostrovy nikdy neomrzia. Aj keď ste už na Korfu boli niekedy v minulosti, vráťte sa tam teraz znova a na vlastnú päsť. Vďaka priamemu leteckému spojeniu z Bratislavy si môžete sami naplánovať perfektný výlet a s prenajatým autom postupne preskúmate celý ostrov. Nebudete odkázaní na hotelový rezort a spokojne si užijete slobodu cestovateľov. Kľudne aj mimo letnej sezóny. viac »

Levanduľový ostrov Hvar: Kráľ medzi chorvátskymi destináciami

Levanduľový ostrov Hvar: Kráľ
25.07.2016

Väčšina slovenských dovolenkárov siaha z praktického hľadiska skôr po dovolenke v severnej časti Chorvátska. Tá je pre nás najbližšie a v porovnaní s južnejšími lokalitami môžeme na doprave ušetriť až tri hodiny času. Niekedy sa však oplatí zariskovať a vsadiť na náročnejší presun za vysnívaným cieľom. Tak je to aj v prípade ostrova Hvar – cesta vám síce bude trvať trochu dlhšie, no rozhodne stojí za to. Dovolenka na tomto mieste patrí k tým najlepším, aké môžete v Chorvátsku zažiť. viac »

Tip na netradičnú dovolenku: TOP pláže Chorvátska tak trochu inak

Tip na netradičnú dovolenku:
20.07.2016

Kým väčšina z nás by sa nikdy pred cudzími ľuďmi neodhalila, množstvo ľudí sa cíti najlepšie bez oblečenia. Kúpanie a opaľovanie v „Adamovom rúchu“ má nesporne svoje výhody, nikdy sa však neodhaľujte tam, kde to nie je dovolené. Najkrajšie nudapláže Európy sme vám už predstavili. A ktoré miesta sú rajom pre nudistov v Chorvátsku? viac »

Rimini – skvelá destinácia pre zvedavých dovolenkárov

Rimini – skvelá destinácia
18.07.2016

Slovenské more nie je len v Chorvátsku, ako sa to s obľubou prezentuje. Stačí sa pozrieť, koľko dovolenkárov sa pravidelne vyberá do Talianska. Keď sa v Grade, Lignane alebo Bibione prejdete po pláži, iste natrafíte na niekoľko skupiniek komunikujúcich v našej rodnej reči. Rimini má svoju výhodu navyše v tom, že sa okolo neho nachádza veľa zaujímavých miest a atrakcií. Obavy, že by ste sa nudili uzavretí v dovolenkovom rezorte, sú naozaj úplne zbytočné. viac »

Zahalení môžu závidieť: Toto je 10 najkrajších nudapláží Európy

Zahalení môžu závidieť: Toto
13.07.2016

Nahota je pre väčšinu z nás prirodzená, pred svetom však predsa len nechávame niektoré časti tela radšej zakryté. Podľa milovníkov nudizmu je to škoda - bez šiat sme podľa nich všetci rovnocenní, sebaistejší a v neposlednom rade aj rovnomerne opálení. Naviac sa vyhneme zdravotným problémom, ktoré nám môžu spôsobiť mokré plavky. V Európe je mnoho pláží, kde môžeme bez obáv oblečenie odhodiť. Toto sú tie najkrajšie z nich. viac »

Malorka, Ibiza či Kanárske ostrovy: Toto sú výhody a nevýhody španielskych ostrovov

Ibiza
08.07.2016

Španielske ostrovy patrili dlhé roky k našim top destináciám. Potom prišlo do módy Chorvátsko a na Baleárske a Kanárske ostrovy sme trochu zabudli. Škoda, dovolenka na týchto miestach je ideálna pre každého. My vám prezradíme, aké sú výhody a nevýhody jednotlivých lokalít, aby ste si vybrali ten najlepší dovolenkový cieľ presne pre vás. viac »

Hľadáte alternatívu letnej dovolenky? Vyskúšajte anglický Cornwall

Cornwall
04.07.2016

Nestabilná situácia v niektorých krajinách núti dovolenkárov, aby zapli fantáziu a hľadali nové možnosti na letný oddych. Množstvo nádherných pláží a možností na relax ponúka napríklad aj anglický Cornwall. Posledné roky sa oteplilo aj v tejto krajine a nemusíte sa až natoľko obávať dažďov. A keby k vám aj nebola príroda veľmi milostivá, vďaka množstvu zaujímavých miest v okolí máte o dovolenkový program postarané aj bez slnka. viac »

Chorváti prezradili svoje tajomstvo: Toto sú naše najkrajšie pláže

Saplunara, Mljet
30.06.2016

Ak aj vy tento rok plánujete dovolenku v Chorvátsku, no stále netušíte, kam presne sa vydať, dajte na rady skúsenejších. Chorváti zverejnili zoznam najkrajších pláží svojej domoviny a my vám ho ponúkame tiež. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Streda, 29. marec. 2017. Meniny má Miroslav.

Ponuka zájazdov

Foto dňa