Dovolenka pri mori

Inšpirácia na leto: Košický primátor Raši dovolenkoval so svojimi ženami v Chorvátsku

16.08.2016 |

Košický primátor Richard Raši nedá na Chorvátsko dopustiť. Po roku sa s celou svojou rodinou opäť vybral na juh Európy – do Chorvátska. Do auta naložil všetky svoje ženy, manželku Máriu a tri dcéry, a vyrazili na cesty.

viac

Slnečné pobrežie na vlastnej koži: Čo vás čaká a neminie na dovolenke v Bulharsku

V Bulharsku si každý
15.08.2016

Svetoznáme prímorské letovisko Slnečné pobrežie sa nachádza štyridsať kilometrov severne od Burgasu. Z hľadiska návštevnosti je to jedna z najfrekventovanejších destinácií v Bulharsku, každoročne sem zavíta množstvo príslušníkov rôznych európskych národností. My sme ho navštívili tiež. viac »

Priama linka z Bratislavy: Ako preskúmať Korfu na vlastnú päsť

Korfu na vlastnú päsť
28.07.2016

Grécke ostrovy nikdy neomrzia. Aj keď ste už na Korfu boli niekedy v minulosti, vráťte sa tam teraz znova a na vlastnú päsť. Vďaka priamemu leteckému spojeniu z Bratislavy si môžete sami naplánovať perfektný výlet a s prenajatým autom postupne preskúmate celý ostrov. Nebudete odkázaní na hotelový rezort a spokojne si užijete slobodu cestovateľov. Kľudne aj mimo letnej sezóny. viac »

Levanduľový ostrov Hvar: Kráľ medzi chorvátskymi destináciami

Levanduľový ostrov Hvar: Kráľ
25.07.2016

Väčšina slovenských dovolenkárov siaha z praktického hľadiska skôr po dovolenke v severnej časti Chorvátska. Tá je pre nás najbližšie a v porovnaní s južnejšími lokalitami môžeme na doprave ušetriť až tri hodiny času. Niekedy sa však oplatí zariskovať a vsadiť na náročnejší presun za vysnívaným cieľom. Tak je to aj v prípade ostrova Hvar – cesta vám síce bude trvať trochu dlhšie, no rozhodne stojí za to. Dovolenka na tomto mieste patrí k tým najlepším, aké môžete v Chorvátsku zažiť. viac »

Tip na netradičnú dovolenku: TOP pláže Chorvátska tak trochu inak

Tip na netradičnú dovolenku:
20.07.2016

Kým väčšina z nás by sa nikdy pred cudzími ľuďmi neodhalila, množstvo ľudí sa cíti najlepšie bez oblečenia. Kúpanie a opaľovanie v „Adamovom rúchu“ má nesporne svoje výhody, nikdy sa však neodhaľujte tam, kde to nie je dovolené. Najkrajšie nudapláže Európy sme vám už predstavili. A ktoré miesta sú rajom pre nudistov v Chorvátsku? viac »

Rimini – skvelá destinácia pre zvedavých dovolenkárov

Rimini – skvelá destinácia
18.07.2016

Slovenské more nie je len v Chorvátsku, ako sa to s obľubou prezentuje. Stačí sa pozrieť, koľko dovolenkárov sa pravidelne vyberá do Talianska. Keď sa v Grade, Lignane alebo Bibione prejdete po pláži, iste natrafíte na niekoľko skupiniek komunikujúcich v našej rodnej reči. Rimini má svoju výhodu navyše v tom, že sa okolo neho nachádza veľa zaujímavých miest a atrakcií. Obavy, že by ste sa nudili uzavretí v dovolenkovom rezorte, sú naozaj úplne zbytočné. viac »

Zahalení môžu závidieť: Toto je 10 najkrajších nudapláží Európy

Zahalení môžu závidieť: Toto
13.07.2016

Nahota je pre väčšinu z nás prirodzená, pred svetom však predsa len nechávame niektoré časti tela radšej zakryté. Podľa milovníkov nudizmu je to škoda - bez šiat sme podľa nich všetci rovnocenní, sebaistejší a v neposlednom rade aj rovnomerne opálení. Naviac sa vyhneme zdravotným problémom, ktoré nám môžu spôsobiť mokré plavky. V Európe je mnoho pláží, kde môžeme bez obáv oblečenie odhodiť. Toto sú tie najkrajšie z nich. viac »

Malorka, Ibiza či Kanárske ostrovy: Toto sú výhody a nevýhody španielskych ostrovov

Ibiza
08.07.2016

Španielske ostrovy patrili dlhé roky k našim top destináciám. Potom prišlo do módy Chorvátsko a na Baleárske a Kanárske ostrovy sme trochu zabudli. Škoda, dovolenka na týchto miestach je ideálna pre každého. My vám prezradíme, aké sú výhody a nevýhody jednotlivých lokalít, aby ste si vybrali ten najlepší dovolenkový cieľ presne pre vás. viac »

Hľadáte alternatívu letnej dovolenky? Vyskúšajte anglický Cornwall

Cornwall
04.07.2016

Nestabilná situácia v niektorých krajinách núti dovolenkárov, aby zapli fantáziu a hľadali nové možnosti na letný oddych. Množstvo nádherných pláží a možností na relax ponúka napríklad aj anglický Cornwall. Posledné roky sa oteplilo aj v tejto krajine a nemusíte sa až natoľko obávať dažďov. A keby k vám aj nebola príroda veľmi milostivá, vďaka množstvu zaujímavých miest v okolí máte o dovolenkový program postarané aj bez slnka. viac »

Chorváti prezradili svoje tajomstvo: Toto sú naše najkrajšie pláže

Saplunara, Mljet
30.06.2016

Ak aj vy tento rok plánujete dovolenku v Chorvátsku, no stále netušíte, kam presne sa vydať, dajte na rady skúsenejších. Chorváti zverejnili zoznam najkrajších pláží svojej domoviny a my vám ho ponúkame tiež. viac »

Z toľkej krásy sa vám zatočí hlava: Toto sú TOP pláže celej Európy

Z toľkej krásy sa
22.06.2016

Štatistiky nepustia – väčšina Slovákov bude aj tento rok dovolenkovať pri mori v niektorej európskej krajine. Niet sa čo čudovať, starý kontinent ponúka množstvo nádherných zákutí, kde pookreje telo aj myseľ. My sme pre vás na inšpiráciu vybrali tie najkrajšie pláže od juhu až po sever. Mimochodom – vedeli ste, že kúpať sa dá aj v Švédsku? viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Utorok, 17. január. 2017. Meniny má Nataša.

Ponuka zájazdov

Foto dňa