Svadobná cesta bez ženícha: Tragický výraz nevesty na FOTO dobyl internet!

15.07.2016 |   |    | 

Väčšina ľudí sa na dovolenkových fotografiách usmieva, no krásna Huma k nim nepatrí. Niet divu - keď jej manželovi zamietli vydať víza, na svadobnú cestu do Grécka sa musela vydať so svokrovcami. S nevšednou situáciou sa vyrovnala po svojom a originálnymi fotkami z medových týždňov teraz baví celý internet. 

Mala to byť najromantickejšia dovolenka ich života. Architekt Arsalaan a Huma, kreatívna manažérka v známej reklamnej agentúre, sa zoznámili pred dvomi rokmi. Zamilovali sa a zistili, že ich okrem lásky spája aj cestovateľská vášeň. Keď sa pred siedmimi mesiacmi zosobášili, naplánovali si dokonalé medové týždne v Grécku.

S jedným však mladomanželia z pakistanského Láhauru nepočítali – úrady Arsalaanovi neudelili včas víza. Nevesta chcela zostať po jeho boku doma, všetko však už bolo zaplatené, a tak sa pár dohodol, že Huma do Grécka vycestuje so svokrovcami.

Ani tam však na svojho milého nezabúdala a na každom mieste sa odfotila s nešťastným výrazom a natiahnutou rukou, ktorou by ho chcela objímať.

Keď jej asi v polovici pobytu spadol do mora telefón, začala okrem toho pri pózovaní držať v ruke svoj imaginárny mobil.

Nápad na tragikomické fotografie pritom neskrsol v jej hlave. Krátko po zásnubách totiž odcestoval Arsaalan do Budapešti a poslal svojej priateľke podobnú fotku.

Teraz Huma svojimi obrázkami z Grécka baví množstvo ľudí po celom svete, ktorí sa pýtajú – existuje niečo romantickejšie?

 

Zdielať článok na Facebooku

Foto: facebook / Huma Mobin

Hodnotenie článku:
2.3/5 (7 hlasov)

Streda, 28. október. 2020. Meniny má Dobromila.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa