Jeden deň v divočine: Spoznajte exotické miesta našej planéty a ich obyvateľov

2018-06-02 12:00:00 |   |    | 

I keď je cestovanie v dnešnej dobe stále dostupnejšie, dostať sa do skutočnej divočiny sa nepošťastí len tak hocikomu. Na cestu za nespútanou prírodou sa musíte vydať naozaj ďaleko. 

Ak vás fascinuje trávnatá savana s najsilnejšími predátormi našej planéty či neobyčajný život na púšti, ktorý sa adaptoval na suché nehostinné prostredie, Afrika je pre vás tá najsprávnejšia destinácia. Nájdete tu nádherné oblasti, v ktorých si život zachoval svoju pôvodnú formu.

Počas dňa nadobudnete na afrických pláňach dojem pokojného a bezpečného domova. Príroda odpočíva a pripravuje sa na hodinu lovu, ktorá prichádza pred západom slnka. Vtedy vám ukáže svoju silu v boji o život.

V národnom parku NAMIB v Namíbii na vás čaká  jedinečné stretnutie s púštnymi slonmi, no prekvapiť vás môžu aj dokonale zamaskované plazy.

Ak dávate prednosť bujnosti tropického pralesa, dopočujeme vám navštíviť strednú Ameriku.

Život v zelenej džungli patrí stále medzi najrozmanitejšie ekosystémy na Zemi a ponoriť sa do jeho tajov si vyžaduje aj istú dávku odvahy. Ak túžite spoznať jeho tajomstvá, pozrite si nový trojdielny dokumentárny seriál JEDEN DEŇ V DIVOČINE, ktorý vás prevedie exotickými miestami našej planéty každú nedeľu, od 3.6. o 16:00 na televíznej stanici VIASAT NATURE.

www.viasatnature.cz

FB: ViasatNatureCZ

Zdieľať článok na Facebooku

Foto: Viasat Nature
Zdroj: ts

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)


Novinky.sk

Gurman.sk


Pondelok, 15. júl. 2024. Meniny má Henrich.
Stream naživo

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa