Žena mala pozitívny test: Päť hodín strávila na toalete lietadla

03.01.2022 |   |    | 

Americká učiteľka strávila päť hodín v dobrovoľnej izolácii na toalete lietadla po tom, ako jej počas letu vyšiel pozitívny test na koronavírus. Informovala o tom britská verejnoprávna stanica BBC.Marisa Fotieoová podľa vlastných slov začala mať bolesti hrdla počas letu z 20. decembra z amerického Chicaga do islandskej metropoly Reykjavík. Fotieoová si následne spravila antigénový samotest, ktorý potvrdil, že je infikovaná koronavírusom.

Zvyšok letu preto strávila na toalete, pred ktorý jej letušky nosili jedlo a pitie. Bezprostredne nebolo jasné, či sa Američanka musela pred nástupom do lietadla preukázať negatívnym covid testom.

"Bola to šialená skúsenosť," povedala Fotieoová pre americkú stanicu NBC News. "(V lietadle bolo) 150 ľudí, strašne som sa bála, že ich nakazím," dodala.

O svojom zážitku natočila video, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Tiktok, kde si ho pozrelo veľké množstvo ľudí. Fotieoová  obzvlášť ocenila prácu letušky, ktorá jej počas piatich hodín strávených na záchode pomáhala a nosila jej všetko potrebné.

Po prílete na Island sa Američanka odobrala do karantény v hoteli Červeného kríža.

Zdielať článok na Facebooku

Foto: TASR/AP
Zdroj: TASR

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Štvrtok, 20. január. 2022. Meniny má Dalibor, Sebastián.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa