Rozprávkový festival Dračie dni mieri na slovenské hrady!

28.04.2023 |   |    | 

Populárny rozprávkový festival Dračie dni si môžete opäť vychutnať už toto leto na vybraných slovenských hradoch. Prvé podujatie sa uskutoční na konci júna na hrade Červený Kameň, potom bude počas leta pokračovať Budatínskom hrade a Smolenickom zámku a dračia sezóna sa uzavrie predposledný augustový víkend na Bratislavskom hrade, kde bude mať predstavenie premiéru. 

Dračie dnioriginálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát vás pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí. Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku.

Všetky predstavenia a hry Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať. Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa prv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením hravých úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme dom dračieho kráľovstva! Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj z televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť Marka Igondu, Anikó Vargovú, ria Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša. Rozprávku navyše otvorí unikátna atmosféra slovenských hradov a zámkov. Všetky informácie nájdete na stránke draciedni.sk.

 

Toto jedinečné rozprávkové dobrodružstvo môžete zažiť v lete na štyroch krásnych hradoch:

24.6.-25.6. - hrad Červený Kameň

22.7.-23.7. - Budatínsky hrad

5.8.-6.8. - Smolenický zámok

19.8.-20.8. - Bratislavský hrad

Vstupenky sú dostupné aj v sieti Predpredaj.sk,

Pas každého rozprávkového víkendu vám ponúkame 4 samostatné podujatia. Odohrajú sa vždy v sobotu a v nedeľu, dopoludnia aj popoludní. Každé predstavenie potrvá 4 hodiny a bude sýte na zábavu aj zážitky. Stačí si vybrať deň a čas, ktorý vám vyhovuje najviac. Všetky zážitky sú zahrnuté v cene vstupenky. Tešíme sa na vás!

Za podporu ďakujeme partnerom: Raiffeisen bank, Nadácia SPP, Dear Chocolate, Smolenický zámok, Považské múzeum, SNM Červený Kameň

 

Zdielať článok na Facebooku
Zdroj: TS

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Utorok, 6. jún. 2023. Meniny má Norbert.
Stream naživo

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa