Skvelá správa pre cestovateľov: Na letisku v Bratislave pribudnú nové linky

16.02.2017 |   |    | 

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na prelome októbra a novembra 2017 dve nové letecké spojenia. Nové pravidelné linky spustí letecká spoločnosť Ryanair do Bologne v Taliansku a Solúna v Grécku a z nich, obe s frekvenciou 2 x týždenne. Nové letecké trasy otvorí Ryanair počas zimného letového poriadku, ktorý vstúpi do platnosti koncom októbra a potrvá do konca marca. 

Solún (Thessaloniki) sa tak stane 3. mestom v Grécku, kam bude Ryanair pravidelne lietať z Bratislavy, keďže v súčasnosti už prevádzkuje linku do hlavného mesta Atény a spiatočne, rovnako dva razy v týždni, a linku na ostrov Korfu, ktorá je v prevádzke počas letnej dovolenkovej sezóny každý piatok.

Bologna je 5. talianskou destináciou z Bratislavy popri celoročných linkách do Milána a Ríma a sezónnych letných linkách do Alghera na Sardínii a Trapani na Sicílii.

Ryanair ponúkne v zime 2017/2018 z bratislavského letiska spolu 17 destinácií a 57 letov týždenne, čo je nárast o 6 letov týždenne a 2 destinácie v porovnaní so súčasným zimným letovým poriadkom.

Letenky do dvoch nových destinácií z Bratislavy si budú môcť cestujúci zakúpiť už od konca februára.

S potešením predstavujeme v Bratislave zimný letový poriadok 2017, ktorý prináša 2 nové linky z Bratislavy do Bologne a Solúna, čo prinesie viac ako 1 milión cestujúcich ročne. Letenky na nové linky si bude možné zakúpiť už v priebehu februára na webovej stránke Ryanair.com. Pri príležitosti spustenia zimného letového poriadku 2017 pre Bratislavu uvádzame do predaja letenky v rámci celej európskej siete už za ceny od 9,99 €, ktoré sú k dispozícii pre rezervácie do štvrtkovej polnoci (16. februára) na www.ryanair.com,“ informoval marketingový riaditeľ Ryanairu Kenny Jacobs.

 

Zdielať článok na Facebooku

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Streda, 23. jún. 2021. Meniny má Sidónia.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa