Bratislava: Turistické zaujímavosti regiónu predstavia na viedenskom veľtrhu

12.01.2018 |   |    | 

Bratislavský región a jeho turistické zaujímavosti budú môcť spoznať návštevníci veľtrhu cestovného ruchu Ferien Messe vo Viedni. V dňoch 11. až 14. januára 2018 tam destinačnú ponuku regiónu predstaví Bratislavský samosprávny kraj (BSK) spolu s oblastnými organizáciami Bratislava Tourist Board, Región Senec, Malé Karpaty a Záhorie. 

Podľa slov predsedu BSK Juraja Drobu sa kraj bude prezentovať ako ideálna destinácia pre každého. "Sme destináciou vína, kvalitnej gastronómie, ale aj histórie a prírodných atraktivít," pripomenul Droba, ktorý prezentáciu na zahraničných veľtrhoch považuje za kľúčovú pre rozvoj cestovného ruchu v kraji.

Za expozíciou stánku bratislavského regiónu stojí grafička Dominika Kramerová, ktorá vyštudovala grafický dizajn v New Yorku a Amsterdame.

Veľtrh cestovného ruchu Ferien Messe Wien je najväčším veľtrhom v Rakúsku pre širokú verejnosť. Je určený prioritne pre Viedeň, Dolné Rakúsko a Burgenland. Predstaví sa na ňom 700 vystavovateľov zo 70 krajín. Cielený destinačný marketing na obyvateľov Viedne avizoval Droba už vo svojich víziách rozvoja cestovného ruchu v predvolebnej kampani.

 

Zdielať článok na Facebooku

Foto: archív

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Nedeľa, 19. august. 2018. Meniny má Lýdia.

Najnovšie príspevky

Foto dňa