Bratislava láka vtipnými videami: Hokejový šampionát je jedinečná príležitosť na propagáciu

14.05.2019 |   |    | 

Bratislava využíva blížiace sa majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na propagáciu nielen samotného šampionátu, ale aj hlavného mesta ako turistickej destinácie atraktívnej na víkendové pobyty a zároveň chce podporiť značku Bratislava vo svete. Bratislava Tourist Board (BTB) a organizačný výbor majstrovstiev sveta využili túto udalosť a od februára spustili kampaň s vtipnými videami, v ktorých rodáci z krajín zúčastňujúcich sa šampionátu pozývajú v ich rodnom jazyku nielen na hokej, ale aj na návštevu Bratislavy.Hokejový šampionát je jedinečná príležitosť, kedy sa Bratislava globálne dostane nielen do pozornosti fanúšikov športu, ale aj širokej verejnosti. Okrem spomínanej kampane, ktorá prebieha na sociálnych sieťach v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Taliansku a Česku, nasadzujeme v priebehu konania šampionátu reklamné spoty Bratislavy počas živého vysielania v televíziách ORF v Rakúsku a Sport 1 v Nemecku,“ uviedla predsedníčka predstavenstva BTB Alžbeta Melicharová. BTB využije na propagáciu mesta aj prezentačné videá na „kockách“ nad ľadovou plochou alebo reklamy o Bratislave umiestnené na mantineloch na štadióne Ondreja Nepelu.

Okrem spomínaných spotov BTB vytvorilo pre návštevníkov špeciálne anglicko-nemecké mapy s vyznačením fanzóny a štadiónu, liniek MHD, záchytných parkovísk a iných dôležitých informácií, ako i bedeker pre zástupcov oficiálnych delegácií a akreditovaných novinárov. Pripravené sú tiež infopointy na hlavnej železničnej a autobusovej stanici, na železničnej stanici v Petržalke, na letisku, v osobnom lodnom prístave, v pontónovom prístave Huma 6, ale i v centre mesta na Klobučníckej ulici a na Hviezdoslavovom námestí. Špeciálnym infopointom bude interaktívny stánok vo fanzóne pri Istropolise.

Všetky informácie o Bratislave, ako aj o hokejových majstrovstvách sveta nájdu záujemcovia na stránke www.visitbratislava.com/hokej.

 

Zdielať článok na Facebooku


Foto: Thinkstock
Zdroj: SITA

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Pondelok, 13. júl. 2020. Meniny má Margita.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa