Najlepšie reštaurácie a hotely na Slovensku 2007

Najlepšie reštaurácie a hotely
12.12.2006

SLOVENSKO - Už po šiesty raz vyšiel knižný sprievodca týždenníka Trend Top reštaurácie a hotely. Výber obsahuje 241 reštaurácií a 159 hotelov - všetko sú to podniky, ktoré sa po testovaní nezávislými hodnotiteľmi javili ako najlepšie alebo pre čitateľov týždenníka Trend-u najzaujímavejšie. viac »

Sto najlepších vín je v pezinskej zámockej pivnici

Sto najlepších vín je
27.10.2006

SLOVENSKO - Atraktívne priestory v pivniciach Pezinského zámku ponúka Národný salón vín všetkým milovníkom najlepšieho slovenského vína. Okrem dobových expozícií vinárskych vinohradníckych tradícií na Slovensku poskytuje výnimočné degustačné priestory, v ktorých návštevníci môžu ochutnať kolekciu 100 najlepších vín z domácej produkcie. viac »

Pamiatkou roka je kaštieľ v Prievoze

Pamiatkou roka je kaštieľ
12.09.2006

SLOVENSKO - Romantické sídlo v dnešnom Prievoze dal postaviť Jönö Csáky, vyznačuje sa členitou architektúrou rôznych slohov. Kaštieľ je situovaný do parku v anglickom štýle. Pôvodná historická kaplnka je v súčasnosti už tiež zreštaurovaná, pozoruhodná je najmä dreveným mobiliárom zo začiatku minulého storočia a nástennými maľbami. viac »

Najnavštevovanejšia atrakcia leta 2006

Najnavštevovanejšia atrakcia leta 2006
21.08.2006

SLOVENSKO - Kúpalisko Vodný svet vo Svidníku sa stalo počas tohto leta najnavštevovanejšou atrakciou v podduklianskom regióne. viac »


Piatok, 30. október. 2020. Meniny má Šimon, Simona.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa