Adrenalínové športy vo svete a na Slovensku

Adrenalín na gréckom ostrove: VIDEO Lietadlá turistov míňajú len o pár metrov

17.07.2019 |

Svet už dávno obleteli obrázky karibského ostrova Svätý Martin (St Maarten), kde lietadlá prelietajú nad plážou s dovolenkármi pekelne nízko. Málokto ale vie, že podobný adrenalín môžete zažiť aj v Európe. Dôkazom je video z gréckeho ostrova Skiathos.

Viac článkov

Noodling

Noodling
15.10.2010

Noodling - je adrenalínový spôsob rybolovu, pri ktorom rybár-noodler, chytá svoju korisť holými rukami. viac »

Let balónom

Let balónom
28.09.2010

SLOVENSKO/ video - Let balónom už nie je tak nesplniteľným snom. Môže sa stať aj jednorazovým zážitkom na celý život, ale aj začiatkom krásneho hobby... viac »

ADRENALÍN Freehiking

ADRENALÍN Freehiking
17.09.2010

FREEHIKING - (naked hiking, naked walking, nude hiking) naturistické, nahé putovanie po prírode, ako forma relaxácie fyzických a duševných síl. viac »

Poweriser

Poweriser
13.09.2010

Ak vás prestali baviť inline korčule, hellys tenisky či skateboard, skúste skákajúce topánky Poweriser (Powerizer, Fly Jumper, Power Jumper). viac »

ADRENALÍN Balconing

ADRENALÍN Balconing
25.08.2010

ŠPANIELSKO/ video - Poriadna dávka bezstarostnosti dostatočne doplnená alkoholom a drogami, to všetko v nejakom hoteli na Ibize alebo na Malorke, a máme tu výbušný a niekedy smrtiaci koktejl, ktorý vedie k novému módnemu "športu", takzvanému balconingu. viac »

ADRENALÍN Geocaching - hľadanie pokladov

ADRENALÍN Geocaching - hľadanie
12.08.2010

ČESKÁ REPUBLIKA - Geocaching je geniální spojení sportu a moderních technologií. Donutí vás vstát od počítače a vyrazit do přírody. viac »

Bobová dráha Žiarce

Bobová dráha Žiarce
10.08.2010

SLOVENSKO - Ak ste priaznivcami adrenalínového športu, nesmiete vynechať letnú návštevu horskej bobovej dráhy Žiarce - Pavčina Lehota, prvú dráhu svojho druhu na Slovensku a jedinú v Nízkych Tatrách. viac »

DOMA Bike Park v Tatrách

DOMA Bike Park v
23.07.2010

SLOVENSKO - Počas víkendu, v sobotu 24. júla, otvoria vo Vysokých Tatrách nový Bike Park. viac »

ADRENALÍN Zorbovanie - Zorbing

ADRENALÍN Zorbovanie - Zorbing
20.07.2010

Už vás nudia korčule, skejtbord či bicykel? Ľahká pomoc. Zazorbujte si. Zorbuje sa síce obyčajne na trávnatom kopci, ale to isté sa dá robiť aj na vode či na snehu. Zorbing je celoročný šport s letnou aj zimnou sezónou. viac »

ADRENALÍN Kitesurfing

ADRENALÍN Kitesurfing
19.07.2010

Kitesurfing je najakčnejším vodným adrenalínovým športom. Ťahaný padákom hnaným vetrom, veľkou rýchlosťou jazdíte na špeciálnej doske po vlnách, a medzitým predvádzate niekoľko metrov nad hladinou skoky, saltá a obraty... viac »


Piatok, 25. september. 2020. Meniny má Vladislav.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa