Zdravie

Metropolou s najhoršou kvalitou ovzdušia je indické Naí Dillí

08.03.2019 |

Indická metropola Naí Dillí bola v minulom roku najznečistenejším hlavným mestom sveta. Vyplýva to zo štúdie, ktorú v utorok zverejnili dve environmentálne organizácie monitorujúce kvalitu ovzdušia - IQ AirVisual a Greenpeace, informuje tlačová agentúra Reuters.

Viac článkov

ZDRAVIE Ako sa neotráviť hubami

ZDRAVIE Ako sa neotráviť
13.09.2010

SLOVENSKO - Aj keď na Slovensku v posledných rokoch neboli zaregistrované smrteľné otravy muchotrávkou zelenou, stále ostáva v Európe najčastejšou príčinou otráv hubami. viac »

ZDRAVIE Cestovanie a tuberkulóza

ZDRAVIE Cestovanie a tuberkulóza
09.09.2010

NEMECKO - Milovníci dobrodružstva, ktorí radi cestujú na vlastnú päsť do chudobnejších častí sveta, by si mali dávať pozor na tuberkulózu, pretože v týchto krajinách im hrozí zvýšené nebezpečenstvo nákazy, varujú nemeckí vedci. viac »

ZDRAVIE Pozor na plesne

ZDRAVIE Pozor na plesne
26.08.2010

SLOVENSKO - Nielen počas leta, ale aj v prechodnom a zimnom období na termálnych kúpaliskách, plavárňach či rehabilitačných zariadeniach vám hrozía nebezpečenstvá v podobe rôznych plesní.... viac »

ZDRAVIE Ako sa vyhnúť pásmovej chorobe

ZDRAVIE Ako sa vyhnúť
24.08.2010

Ak sa chystáte lietadlom prekonať dlhšie vzdialenosti medzi rôznymi časovými pásmami, je lepšie už týždeň pred cestou pozmeniť svoje spacie návyky a postupne sa aklimatizovať na časové pásmo krajiny, ktorú sa chystáte navštíviť. viac »

ZDRAVIE Ako prežiť búrku

ZDRAVIE Ako prežiť búrku
18.08.2010

SLOVENSKO/ video - Pri blížiacej sa búrke v prvom rade treba zvážiť všetky riziká zásahu bleskom. Blesk si vždy hľadá cestu najmenšieho elektrického odporu. Ani budovy nie sú úplne bezpečné. Keď sa blíži búrka, nečakajte na blesky a konajte. viac »

CESTOVATEĽKA Problémy s trávením

CESTOVATEĽKA Problémy s trávením
16.08.2010

Milé cestovateľky, tiež mávate cestovnú horúčku, keď niekam idete? Ste nervózne, nespíte, máte pocit, že ste určite na niečo zabudli a do toho všetkého vás ešte rozbolí žalúdok. viac »

ZDRAVIE V Európe sa šíri epidémia osýpok

ZDRAVIE V Európe sa
03.08.2010

EÚ - V niektorých európskych krajinách sa šíri epidémia osýpok.Osýpky dostávajú ľudia, ktorí neboli proti nim očkovaní. Početné epidémie sú v Bulharsku, Taliansku, Grécku a Nemecku. viac »

ZDRAVIE Hrozby leta (2)

ZDRAVIE Hrozby leta (2)
02.08.2010

SLOVENSKO - Aby sa dovolenka nezmenila na nočnú moru medzi hlavné zásady prevencie infekcií patrí preventívne očkovanie, dodržiavanie všetkých zásad osobnej hygieny, konzumácia bezpečných potravín a vody, opatrenia proti poštípaniu hmyzom a bezpečný sex. viac »

ZDRAVIE Grilovačka (2)

ZDRAVIE Grilovačka (2)
20.07.2010

SLOVENSKO - Pri výbere kvalitného grilu je podstatnejší materiál. Najkvalitnejšie grily sú vyrobené z nízkouhlíkovej ocele spracovávanej za studena. viac »


Sobota, 7. december. 2019. Meniny má Ambróz.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa