Dovolenka 2010

Vyberte sa na Silvestrovskú šnúru do Viedne!

31.12.2010 |

RAKÚSKO - Posledný deň roka sa centrum rakúskej metropoly zmení na veľkú street párty prostredníctvom tzv. Silvestrovskej šnúry.

Viac článkov

Rekordy s prívlastkom vianočné

Rekordy s prívlastkom vianočné
30.12.2010

KANADA - Zakopávať na každom rohu o Santa Clausov v najväčšej zbierke sveta, pýšiť sa prívlastkami "najväčší" v oblasti stromčekov, adventných kalendárov či stretnutí koledníkov – pozrite si prehľad vianočného „naj“. viac »

Vianočné korčuľovanie vo Viedni

Viedeň, Rakúsko
29.12.2010

RAKÚSKO - Ľadové korčuliarske trate v parku pred Radnicou (Rathaus) v historickom centre Viedne patria medzi atrakcie rakúskeho hlavného mesta. viac »

Snehová víchrica vyčíňa v Spojených štátoch!

Snehová víchrica vyčíňa v
29.12.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY - V dôsledku snehovej víchrice, ktorá v nedeľu zasiahla severovýchod Spojených štátov, museli zrušiť takmer sedem tisíc letov a státisíce cestujúcich sa ani v nasledujúcich dňoch nebudú môcť dostať do cieľa. viac »

Jedna ťava, dve ťavy...

Ťaví festival, Abu Zabí
27.12.2010

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY - Posledný finálový deň ťavieho festivalu Mazayin Dhafra na okraji mesta Zayed asi 120 kilometrov juhozápadne od Abu Zabí v Spojených arabských emirátoch. viac »

Mrznúci dážď odrezal letisko a tisíce ľudí od elektriny!

Mrznúci dážď odrezal letisko
27.12.2010

RUSKO - Nepriaznivé počasie v nedeľu spôsobilo výpadok elektrickej energie na najväčšom moskovskom letisku Domodedovo, ktoré tak bolo mimo prevádzky, pričom na to doplatili tisíce cestujúcich. viac »

Turín - taliansky Paríž

Turín
25.12.2010

TALIANSKO - Turín je jedno z hlavných priemyselných miest severozápadného Talianska, hlavné mesto regiónu Piemont. Podľa slávneho architekta Le Corbusiera je Turín "mesto s najkrajšími prírodnými lokalitami na svete". viac »

Nocujte v bubline!

Nocujte v bubline!
24.12.2010

FRANCÚZSKO - Bubble Tree - návrat do prírody s puncom luxusu prináša na trh francúzsky dizajnér Pierre Stephane Dumas. viac »

Zavítajte na umelecký supermarket do Viedne!

Zavítajte na umelecký supermarket
22.12.2010

RAKÚSKO - Umenie rakúskych i zahraničných umelcov za super ceny si môžu zakúpiť záujemci v rakúskej metropole. viac »

V Európe naďalej kolabuje doprava!

V Európe naďalej kolabuje
21.12.2010

EURÓPA - Tisíce ľudí strávili noc na letiskách a železničných staniciach v Európe, kde pokračujúce sneženie spôsobuje problémy v celom dopravnom systéme. viac »

Bulhari sedia počas Štedrej večere na slame!

Bulhari sedia počas Štedrej
21.12.2010

BULHARSKO - Štedrovečerný stôl v Bulharsku musí pozostávať najmenej z 12 druhov jedál, ktoré predstavujú 12 mesiacov v roku. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Nedeľa, 9. máj. 2021. Meniny má Roland.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa