Slovenské aquaparky, kúpaliská, plavárne

Zemplínska šírava je na letnú sezónu pripravená, oficiálne ju otvoria 17. júna

15.06.2018 |

Zemplínska šírava je na letnú sezónu pripravená. Oficiálne ju otvoria 17. júna o 18.00 h na amfiteátri Lúč v rekreačnom stredisku Hôrka. Vzorky vôd už odobrali, čaká sa na ich výsledky.

Viac článkov

Tip pre každú peňaženku: Piesočnú pláž nájdete aj na Slovensku

Komoča ponúka kemp s
10.07.2017

Pri rieke Váh v katastri obce Komoča v okrese Nové Zámky sa nachádza kemp, v areáli ktorého je vytvorená prírodná piesočnatá pláž. Ako TASR informoval prevádzkovateľ areálu Tibor Lukács, kemp je známy najmä tým, že sa tu organizuje medzinárodná súťaž vo varení - gastro festival. viac »

Dokonalé letné osvieženie: Veľký prehľad kúpalísk a akvaparkov na VÝCHODE

Dokonalé letné osvieženie: Veľký
28.07.2016

Milovníci vodných radovánok si na svoje prídu aj na východe Slovenska. V porovnaní s ostatnými časťami je tu síce kúpalísk a vonkajších akvaparkov trochu menej, určite si však medzi nimi vyberiete a nájdete miesto na oddych aj zábavu presne podľa vašich predstáv. viac »

Balzam na telo i dušu: TOP kúpaliská a akvaparky na STREDNOM Slovensku

Uvoľnenie pre telo i
27.07.2016

Stredné Slovensko sa môže pochváliť najväčším počtom termálnych kúpalísk a akvaparkov. My sme pre vás zmapovali tie najnavštevovanejšie. Ak hľadáte letné osvieženie a nepohrdnete ani zábavnými aktivitami, určite je z čoho vyberať. viac »

Vodná zábava na ZÁPADNOM Slovensku: Veľký prehľad kúpalísk a akvaparkov

Vodná zábava na ZÁPADNOM
26.07.2016

Ak túžite po zábave a letnom osviežení pri vode, nemusíte za nimi cestovať ďaleko. Akvaparky a termálne kúpaliská na svetovej úrovni máme priamo pod nosom. Dnes vám predstavujeme tie, ktoré sa nachádzajú na západe Slovenska. viac »

Letná sezóna na košických kúpaliskách začína už čoskoro: Prvá otvára „Ryba"

Letná sezóna na košických
09.06.2016

Leto klope na dvere a teploty už atakujú tridsaťstupňovú hranicu a bude ešte teplejšie. Po skúsenostiach v minulých rokoch, sa letná sezóna na košických kúpaliskách začne o niečo skôr. Už finišujú práce v areáloch, bazény sú vyčistené, stánky a ihriská pripravené. V Košiciach majú návštevníci k dispozícií tri kúpaliska a počas leta k nim pribudne i zrekonštruované kúpalisko Červená Hviezda. viac »

Potulky po Slovensku – Bešeňová a jej termálne pramene

Bešeňová a jej okolie
10.11.2014

Obec preslávená najmä svojim geologickým bohatstvom má i bohatú históriu. Prvá písomná zmienka pochádza z 13. storočia, kedy kráľ Belo IV. daroval istému Marcelovi majetok spolu s listinou. Neskôr mu dal panovník i ďalšie územia medzi Váhom a Potokom. Práve tu vznikla osada s názvom odvodeným od svojho majiteľa - Marcelová. Z nej sa neskôr vyformovala dnešná obec. viac »

Moderný trend BIO: Podľahli mu aj slovenské kúpaliská

BIO kúpalisko Snina
27.06.2014

Do rôznych kútov Slovenska sa rozšíril trend BIO kúpalísk. Snina, Plavecký Štvrtok aj Veľký Krtíš bojujú o svojich návštevníkom ponukou, ktorá sa od bežných kúpalísk líši. Prírodné kúpanie je novinka lákajúca nie len rodiny s deťmi. O zdravie sa totiž stará čím ďalej tým viac ľudí a ponuka BIO kúpania osloví všetky generácie. Kúsok prírody ktorý BIO kúpalisko predstavuje, tak ulahodí nie len nášmu telu, ale aj duši. viac »

Nudisti zamierte do Dunajskej Stredy

Thermalpark Dunajská Streda
24.06.2014

Ak preferujete "prírodný" štýl kúpania a nechcete sa ukrývať v kríčkoch, Thermalpark v Dunajskej Strede pre vás pripravil príjemné prekvapenie. viac »

Teploty pozvoľna stúpajú tak hor sa do vody.

kúpalisko Lamač, Bratislava
23.06.2014

Kúpacia sezóna sa už začala a všetci sa tešíme k vode. Preto sme pre vaše schladenie a potešenie pripravili stručný prehľad otvorených kúpalísk a vodný plôch, ktoré sleduje Ústav verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. Ten v pravidelných intervaloch kontroluje nie len kvalitu vody, ale aj celkovú vybavenosť, ktoré sú podmienkou pre otvorenie danej rekreačnej lokality. viac »

Leguán pod Tatrami

Aquacity Poprad
10.02.2014

Aquacity Poprad začína oslavy desaťročnice ostrovom plným pokladov. V novej oddychovej zóne sa budú kúpať v slanej vode. Viac ako 130 rokov láka príbeh celý svet. Hľadáme meno pre leguána - symbol Ostrova pokladov. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Utorok, 19. jún. 2018. Meniny má Alfréd.