Osobnosti

Dovolenkové tipy: Roman Pomajbo prezradil svoje plány na leto

19.06.2018 | | Hodnotenie článku: 5.00

Slovenský herec Roman Pomajbo plánuje tráviť leto predovšetkým s manželkou a tromi dcérami Vivien, Noemi a Timeou. „Veľmi sa teším, že budem cez leto plnohodnotný otec, lebo počas roka som furt niekde a po večeroch, keď sú dievčatá doma, zasa odchádzam do divadla. To mi niekedy doslova trhá žily, párkrát som bol vážne smutný, tak som si povedal, že im to v lete vynahradím. Veľmi sa na to teším. Myslím si, že je to dôležité, lebo práve deti sú zmyslom môjho života,“ vyznal sa v rozhovore pre agentúru SITA.

Viac článkov

Eistein ako cestovateľ: Denníky slávneho vedca odhaľujú mnohé prekvapenia

Albert Einstein
17.06.2018

Čerstvo publikované súkromné cestovateľské denníky Alberta Einsteina odhaľujú jeho rasistické a xenofóbne názory. Zápisky vznikli medzi októbrom 1922 a marcom 1923 počas fyzikových ciest Áziou a Blízkym východom a objavujú sa v nich povrchné a negatívne generalizácie. Číňanov napríklad označuje ako "pracovitých špinavých hlúpych ľudí". viac »

Dovolenkové tipy: Sisa Sklovska prezradila svoje plány na leto

Sisa Sklovská sa v
12.06.2018

Slovenská speváčka Sisa Sklovská si leto plánuje poriadne užiť. Do diára preto zaradila aj dovolenku na gréckom Mykonose. Keď jej skončia pracovné povinnosti v Divadle Nová scéna, čaká ju však ešte koncert v Ríme. viac »

Snívajte s nami: Súkromné sídlo speváka Princea je na predaj, vyzerá ako raj na Zemi

Súkromné sídlo speváka Princea
31.05.2018

Súkromné útočisko na karibských ostrovoch Turks a Caicos je na predaj v aukcii - údajne ide o jedinú nehnuteľnosť, ktorá ešte zostala v portfóliu nehnuteľného majetku zosnulého amerického hudobníka, speváka a herca Princea. viac »

Lídri mocností na dovolenke: Putin oddychoval aktívne, Trump pri golfe

Putin na Sibíri
05.08.2017

Americký prezident Donald Trump začal v piatok 17-dňovú letnú dovolenku v jednom zo svojich golfových letovísk, Vladimir Putin má už oddych od práce za sebou. Prvé tri augustové dni strávil podľa hovorcu Kremľa Dmitrija Peskova na južnej Sibíri. viac »

Slovenský hudobník v Severnej Kórei: Išiel som odtiaľ v depresii

Slovenský hudobník v Severnej
20.04.2017

Dlhé roky bol Miloslav Laber alias Whisky známy hlavne ako líder kapely Slobodná Európa. V ostatných rokoch sa však čoraz viac prezentuje ako skúsený cestovateľ, ktorý obľubuje najmä Strednú Áziu. Nedávno si splnil mimoriadne náročný cestovateľský sen – navštívil Severnú Kóreu. viac »

Bryan Adams v Tatrách: Hviezda sa pochválila videom na internete

Bryan Adams prenocoval v
12.10.2016

Kanadská rocková hviezda Bryan Adams koncertoval cez víkend v metropole východu. Ubytovanie si však vybral vo Vysokých Tatrách v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Príroda slovenských veľhôr mu učarovala a prisľúbil, že sa sem určite niekedy vráti. viac »

Inšpirácia na leto: Košický primátor Raši dovolenkoval so svojimi ženami v Chorvátsku

Inšpirácia na leto: Košický
16.08.2016

Košický primátor Richard Raši nedá na Chorvátsko dopustiť. Po roku sa s celou svojou rodinou opäť vybral na juh Európy – do Chorvátska. Do auta naložil všetky svoje ženy, manželku Máriu a tri dcéry, a vyrazili na cesty. viac »

FOTO Zámok princeznej Diany: Víkend v luxuse vás nemusí stáť ani cent

FOTO Zámok princeznej Diany:
29.06.2016

Zámok, kde až do svadby žila obľúbená princezná Diana, je každoročne cieľom množstva návštevníkov.Tí mohli doteraz Althorp House obdivovať len počas krátkej prehliadky, dnes v ňom však už môžu stráviť celý víkend. Hoci sa ceny za prenájom šplhajú do astronomických výšok, vás to nemusí to stáť ani cent! viac »

Šanca stretnúť hviezdu: Messi bude dovolenkovať v Chorvátsku!

Šanca stretnúť hviezdu: Messi
23.05.2016

Ak plánujete tento rok oddychovať na chorvátskom ostrove Hvar, možno sa vám podarí stretnúť najväčšiu futbalovú hviezdu súčasnosti. Argentínsky kanonier plánuje zobrať rodinu do päťhviezdičkovej vily 25 kilometrov od mesta Stari Grad. viac »

Dovolenka v krajine šťastia: Spoznajte Bhután ako Kate a William

Bhután - krajina šťastia
08.05.2016

Vojvodkyňa a vojvoda z Cambridgu odcestovali na svoju prvú oficiálnu cestu po narodení princeznej Charlotty. V Bhutánskom kráľovstve chcú upevniť vzťahy medzi oboma krajinami. "Krajina šťastia" určite nadchne aj vás. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 Nasledujúci >>
Streda, 20. jún. 2018. Meniny má Valéria.

Ponuka zájazdov

Foto dňa