Kam na lyžovačku

Zimný víkend s rodinou: 4 rakúske strediská a ich špeciálna ponuka pre deti

18.01.2018 | | Hodnotenie článku: 3.67

Hinterstoder a Wurzeralm v regióne Pyhrn-Priel, Hochkar a Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku. Štyri strediská, štyri ideálne dovolenkové destinácie pre rodiny s deťmi s bohatou ponukou šitou na mieru rodinám. A navyše za nimi nemusíte cestovať ďaleko.

Viac článkov

TOP 7 najlepších lyžiarskych stredísk vo Francúzsku

Tignes
12.01.2018

Skúsení lyžiari hodnotia Francúzsko ako jednu z najlepších krajín na zimnú dovolenku. Nájdete tam veľa luxusných rezortov pre náročnú klientelu, ktoré vyhľadávajú aj prominenti. Popri nich funguje viacero menších stredísk, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi a nenáročnejších dovolenkárov. Najlepšie cenové ponuky tam nájdete v druhej polovici januára a v marci, keď tam je práve mimosezóna. viac »

Adrenalín v Tatrách: 10 aktivít, ktoré dajú zimnej dovolenke poriadnu šťavu

Adrenalín v Tatrách: 10
09.01.2018

Zimné obdobie si väčšina z nás spája s klasickými aktivitami ako lyžovanie, snowboarding, bežkovanie či sánky. V súčasnosti už pritom lyžiarske strediská ponúkajú aj rôzne iné možnosti zábavy. Niektoré môžu byť len doplnkom ku klasickým športom, iné vás opantajú na celý pobyt. Ani v jednom prípade však na ne s veľkou pravdepodobnosťou len tak nezabudnete. viac »

Slovinsko – najlacnejšia lyžovačka v Alpách

Slovinsko – najlacnejšia lyžovačka
16.12.2017

Lyžovačka v Alpách patrí k drahším zimným dovolenkám. Zjazdovky najvyšších kvalít, výborné prírodné podmienky a služby pre náročnú klientelu stoja pochopiteľne viac, ako by sme dali za snehové radovánky v našich končinách. Keď chcete napriek tomu vyskúšať aj alpské svahy, môžete si vybrať aj lacnejšiu a čoraz populárnejšiu alternatívu. Tú nájdete v Slovinsku, ktoré disponuje rovnakými výhodami, ale budete na ne potrebovať menší rozpočet. Veľkou výhodou je aj jazyková blízkosť. viac »

Lyžiarske strediská skupiny skisport.com štartujú do novej zimnej sezóny

Lyžiarske strediská skupiny skisport.com
12.12.2017

Zažite rodinnú dovolenku v niektorom z 8 rakúskych lyžiarskych stredísk a v TOP destinácii, Schnalstalskom ľadovci v južnom Tirolsku vďaka skisport.com a využite cenovo výhodný skipas. Deti do 10 rokov (r. 2008) v sprievode jedného z rodičov s platným skipasom majú kartu Snehuliak/Schneemankarte iba za 3 EUR/deň (potrebný dôkaz o rodinnej príslušnosti). viac »

Lyžovačka v Taliansku: 5 najlepších zimných stredísk pre šport aj zábavu

Lyžovačka v Taliansku: 5
11.12.2017

Taliansku sa z hľadiska zimnej dovolenky nevenuje až toľko pozornosti. Kvôli moru ho cestovatelia zväčša uprednostňujú pri letnej turistike, no rovnako by ste nemali prehliadať ani horské lokality. Dovolenku v talianskych rezortoch môžete spojiť s návštevou viacerých historicky cenných miest a navyše sa na pár dní môžete pozrieť aj k moru. Pokiaľ využijete jarnú lyžovačku na vyššie položených zjazdovkách, pri vhodnom počasí sa môžete doobeda preháňať na svahu a večer sa už budete kúpať v mori počas západu slnka. viac »

6 tipov na najlepšiu silvestrovskú lyžovačku

Tignes, Francúzsko
04.12.2017

Ledva napadne prvý sneh a nadšení lyžiari už plánujú zoznam svojich výletov. Jedným z nich býva každý rok aj koncoročných pobyt na svahoch. Ráno si s kamarátmi alebo rodinou vybehnete na kopce, poobede si oddýchnete vo wellnesse a takto dobre naladení sa už vyberiete do nejakého podniku na ďalšie fantastické vítanie prichádzajúceho roka. Navyše ak budete mať šťastie, vo vybraných strediskách môžete zažiť silvestrovskú party priamo na zjazdovkách. viac »

Vyskúšajte netradičné zimné športy: Najviac aktivít ponúka Štajersko

Vyskúšajte netradičné zimné športy:
23.11.2017

Skialpinizmus, freeriding, snowbiking, bežkovanie, biatlon, joga či kurzy pečenia. Ak chcete po dobrej lyžovačke vyskúšať aj nové aktivity, zamierte do Rakúska. Štajerská zima viac ako kedykoľvek predtým pozýva, aby návštevníci spoznali zaujímavé športy alebo oprášili zabudnuté zručnosti. viac »

Lyžiarske Oscary rozdané: Najlepšie zimné stredisko je v Európe

Lyžiarske Oscary rozdané: Najlepšie
20.11.2017

Uplynulý víkend sa v rakúskom Kitzbüheli uskutočnil už 5. ročník prestížneho podujatia World Ski Awards. Vyše 1,5 milióna hlasov turistov, ale aj odborníkov z oblasti lyžiarskeho priemyslu rozhodlo, ktoré zimné strediská na svete sú najlepšie. viac »

Lyžovačka v spoločnosti celebrít: Toto sú najvychytenejšie strediská na svete

Lyžovačka v spoločnosti celebrít:
25.10.2017

Dôvodov, prečo si vybrať vaše cieľové dovolenkové destinácie, môže byť niekoľko. A medzi nimi sa môže nachádzať aj podmienka, že by ste si chceli oddýchnuť alebo v prípade zimnej cesty zalyžovať na miestach, kam chodievajú aj celebrity. Zatiaľ čo pre niektorých je to známka prestíže, aby sa tým mohli pochváliť pred svojimi známymi, iných trápi len zvedavosť a túžba stretnúť niekoho známeho, s ktorým by mali spoločnú fotografiu a požiadali by ho o autogram. Najväčšiu šancu máte v týchto strediskách. viac »

Lyžujte ako majstri: Navštívte strediská, kde sa jazdí Svetový pohár

Navštívte strediská, kde sa
13.02.2017

Svetový pohár v alpskom lyžovaní je v plnom prúde. Spoznajte miesta, kde tento pohár prebieha a kde žnú obrovské úspechy aj naše pretekárky. Možno sa vydáte v ich stopách. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Piatok, 19. január. 2018. Meniny má Drahomíra, Sára.

Ponuka zájazdov

Foto dňa