Skvelé víťazstvo: Najlepšie hotelové spa Európy je na Slovensku

2019-10-30 08:00:01 |   |    | 

Prestížne medzinárodné ocenenia Haute Grandeur Global Awards sú rozdané. Tento rok sa slávnostné udeľovanie konalo v Kuala Lumpur a zúčastnili sa ho aj zástupcovia Slovenska. Práve u nás si totiž môžete oddýchnuť v tom najlepšom hotelovom spa v Európe. 

Tatranské ZION SPA LUXURY získalo prestížne ocenenie Haute Grandeur Excellence Awards. Verejnosť spolu s odbornou porotou rozhodla o tom, že luxusné spa v Grand Hoteli Kempinski High Tatras vyhralo v troch kategóriách Best Country Spa in Europe, Best Hotel Spa in Europe a Best Spa Manager on a Global Level.

Veľmi nás teší ocenenie Haute Grandeur Excellence Awards, keďže odborná porota kládla veľký dôraz na hodnotenie hostí. Služby, ktoré ponúkame, sa stále snažíme zlepšovať, aby z pobytu v Grand Hoteli Kempinski High Tatras odchádzali maximálne oddýchnutí a zregenerovaní. Teraz máme aj jednu novinku, naši klienti môžu vyskúšať úplne novú infrasaunu,“ hovorí Anna Jarinová, riaditeľka ZION SPA.

ZION SPA LUXURY ponúka unikátnu kombináciu krásy, zdravia a luxusu priamo uprostred tatranskej prírody. Z najkrajšieho spa na Slovensku si tak hostia môžu vychutnať výhľad na tatranské štíty a pokojnú hladinu Štrbského plesa priamo z bazéna či vírivky. Pre úplné pohodlie môžu využiť VIP SPA Suite – privátnu wellness miestnosť pre páry či špičkovo vybavené fitness centrum.

Prednedávnom si jeho pohodlie a relax užila aj hollywoodska herečka Catherine Zeta-Jones. V našom ZION SPA LUXURY sa jej veľmi páčilo a vyskúšala Tatranskú aromamasáž. Určite odporúčam ošetrenie Borievkové pošteklenie. Hlavnou prísadou tejto netradičnej tatranskej procedúry sú borievky, ktorej plody obsahujú éterické oleje intenzívnej a príjemnej vône, výborne detoxikujú a omladzujú,“ vysvetľuje Anna Jarinová.

Medzinárodné ocenenia Haute Grandeur Global Awards sa udeľujú od roku 2014 a slávnostný ceremoniál sa koná každý rok v inej krajine. Tento rok odovzdávali ceny 19. októbra v Kuala Lumpur. Pri hodnotení sa kladie dôraz nielen na hodnotenie poroty či širokej verejnosti, ale hlavne na spätnú väzbu klientov.

 

Zdieľať článok na Facebooku


Foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras
Zdroj: ts

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)


Novinky.sk

Gurman.sk


Nedeľa, 26. máj. 2024. Meniny má Dušan.
Stream naživo

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa