Doprava a cestovanie

Letisko Košice od jari navýši počet leteckých spojení

24.01.2023 |

Letisko Košice od jari navýši počet leteckých spojení, dôjde aj k obnoveniu niektorých spojov. Spoločnosť Ryanair, ktorá pozastavila odlety do Viedne a do Varšavy, však momentálne neplánuje ich obnovenie, uvažuje o inej vhodnej destinácii. Pre TASR to z letiska potvrdila Lucia Kočišová.

Viac článkov

Egypt na dosah: Na bratislavskom letisku pribudne linka do Marsa Alam aj charter do Marsa Matruh

Pláž pri Marsa Alam,
12.01.2023

Z bratislavského Letiska M. R. Štefánika (BTS) začne lietať priama linka do dovolenkovej destinácie Marsa Alam v Egypte a tiež charter do egyptskej Marsa Matruh. V stredu o tom informovala PR špecialistka bratislavského letiska Veronika Hauswaldová. viac »

Bratislavské letisko plánuje rozšíriť ponuku pre dovolenkárov, chce aj linku do Chorvátska

Bratislavské letisko plánuje rozšíriť
05.01.2023

Na bratislavské letisko sa po pandémii vrátili turisti, v lete vybavilo trikrát viac cestujúcich ako v roku 2021. Slovákov láka hlavne more, najobľúbenejšou destináciou je turecká Antalya. Počas najbližšieho leta plánuje letisko ponuku pre dovolenkárov ešte rozšíriť. Uviedol to predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Dušan Keketi v bilančnom rozhovore na sociálnych sieťach ministerstva dopravy. viac »

Cesta do budúcnosti: Lietadlo odletelo v roku 2023, pristane v tom predošlom

Cesta do budúcnosti: Lietadlo
31.12.2022

Pasažieri letu z juhokórejského Soulu do San Francisca v USA „cestujú v čase“. Odštartovali totiž už v roku 2023, no pristanú v tom predošlom. Všetko samozrejme vďaka časovému posunu. viac »

V Prahe núdzovo pristálo lietadlo, na palube prebehol pôrod

Lietadlo Airbus A320 spoločnosti
31.12.2022

Lietadlo spoločnosti Wizz Air smerujúce z britského Birminghamu do Bukurešti muselo v noci na piatok núdzovo pristáť na pražskom Letisku Václava Havla. Na palube totiž počas letu začala rodiť jedna z cestujúcich. Informuje o tom TASR podľa správy českej televízie Nova. viac »

O tomto sa vám bude snívať: Na mieru upravený súkromný Airbus posúva hranice luxusu

O tomto sa vám
28.12.2022

Stroj ACJ320neo je skutočným klenotom vo flotile Airbusu. S kapacitou približne 20 osôb, doletom vyše 6000 námorných míľ (11.000 kilometrov) a unikátnym dizajnom je určený pre najnáročnejších zákazníkov. Istý nemenovaný boháč si však stroj nechal ešte viac upraviť pre svoje potreby. Z toľkého luxusu by sa nejednému smrteľníkovi zakrútila hlava! viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Pondelok, 30. január. 2023. Meniny má Ema.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa