Doprava a cestovanie

Žena dvadsať rokov lietala načierno, vraj sa vždy nalepila na niekoho s modrou taškou

20.03.2021 |

Na prvý pohľad vyzerá 69-ročná Marilyn Hartmanová úplne nevinne, v skutočnosti však patrí k sériovým zločincom. Počas takmer dvadsiatich rokov sa jej totiž minimálne tridsaťkrát podarilo cestovať bez letenky. Onedlho sa postaví pred súd a pravdepodobne sa nevyhne pobytu za mrežami.

Viac článkov

Riadna mela na palube: Pilot a stevard sa pobili kvôli toalete!

Riadna mela na palube:
15.03.2021

Incidenty na palube lietadla nebývajú veľmi ojedinelé a zdalo sa, že nás v tomto smere už nič neprekvapí. Nedávno však predsa len jeden konflikt končiaci fyzickou potýčkou šokoval celý svet. Jeho účastníkmi totiž boli pilot a stevard. viac »

Pred 85 rokmi prvýkrát vzlietla vzducholoď Hindenburg: Nacistickú pýchu dodnes nič neprekonalo

Vzduchloď Hindenburg
04.03.2021

Tým, čím bol legendárny Titanic pre lodnú dopravu, tým mala byť pre lietanie vzducholoď Hindenburg. Čakal ju však aj rovnako neslávny koniec, hoci dodnes zostáva vo viacerých ohľadoch neprekonaná. viac »

RegioJet zahájil predaj lístkov: Vieme, koľko vás bude stáť cesta do Chorvátska

RegioJet vypraví v lete
19.02.2021

RegioJet odštartoval predaj cestovných lístkov na vlaky do Chorvátska. Vlaky pôjdu do Rijeky a po novom aj do Splitu a Záhrebu. Nadväzné autobusy napoja celé jadranské pobrežie viac »

Luxus po slovensky: V Komárne spustili na hladinu výletnú loď Albertina

Prvá slovenská loď: V
04.02.2021

V komárňanských lodeniciach spustili v stredu na vodu lodným výťahom luxusnú riečnu osobnú loď Albertina, ktorá by mala byť dokončená do štyroch mesiacov, potom by sa mala plaviť na európskych riekach. Loď naprojektovali v kancelárii v Komárne. Motory, vzduchotechniku, interiéry vyrábajú a dodávajú slovenské firmy, pričom slovenskí architekti projektovali aj interiéry. viac »

MHD bez vodičov: V Šanghaji jazdí prvá digitálna električka

V Šanghaji jazdí prvá
03.02.2021

V Šanghaji sa začala skúšobná prevádzka prvej digitálnej električky bez vodiča. Pre jej spustenie bolo potrebné vybudovať inteligentný riadiaci systém, sieťový komunikačný systém, chrbticovú komunikačnú sieť, inteligentnú platformu aj riadiace centrum. Postarala sa o to spoločnosť Shanghai Electric Automation Group. viac »


<< Predchádzajúci Nasledujúci >>
Utorok, 20. apríl. 2021. Meniny má Marcel.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa