Dovolenka pri mori

Tyrkysové more, jemný piesok a horúce slnko: Toto je 5 najkrajších pláží na Cypre

Tyrkysové more, jemný piesok
2024-05-20 14:00:00

Cyprus má vraj najkrajšie pláže v Európe. Kvôli tomu nepatrí dovolenka na tomto ostrove k najlacnejším, ale zato vám aj v kombinácii s tunajšími službami prinesie ten najlepší zážitok. Vyberať si na pobrežia svojho favorita nebude jednoduché, každý kút má svoje osobité čaro a prináša iné výhody. viac »

Hotový raj na Zemi: Toto je 5 najkrajších pláží Talianska

Hotový raj na Zemi:
2024-05-13 00:00:00

Taliansko je destinácia, na ktorú mnohí cestovatelia nedajú dopustiť. Na pomerne malej ploche tam totiž nájdu všetko – more, hory, nádherné mestečká plné vzácnych pamiatok aj skvelú gastroscénu. Zo Slovenska sa tam navyše môžeme dopraviť rôznymi spôsobmi, pokojne aj vlastným autom. Keď vás cesta unaví, zastavte sa na niektorej z týchto pláží. Sú skutočne rajom na Zemi. viac »

Päť top pláží Turecka: Vyberte si to najlepšie pre vašu letnú dovolenku

Päť top pláží Turecka:
2024-04-29 13:00:00

V posledných rokoch patrí Turecko k top dovolenkovým destináciám Slovákov. Boduje najmä vďaka skvelým cenám, výbornému jedlu, pútavej histórii aj plážam. Tieto patria k najkrajším. viac »

Zabudnite na Makarsku: Slováci v Chorvátsku najviac milujú týchto 6 miest

Zabudnite na Makarsku: Slováci
2024-04-26 13:00:00

Chorvátsko má za sebou úspešný rok. Krajinu pri Jadranskom mori navštívilo minulý rok rekordných 519.300 Slovákov, k čomu prispel aj prechod na euro, vstup do schengenského priestoru či otvorenie Pelješackého mostu. Vyše polovica turistov zo Slovenska vyhľadáva ubytovanie v súkromí, štvrtina uprednostňuje hotely. Toto sú miesta, kde slovenčinu počuť najviac. viac »

Päť najkrajších pláži v Španielsku: Takto vyzerá skutočne parádna dovolenka!

Päť najkrajších pláži v
2024-04-19 22:00:00

Pri výbere vhodnej destinácie býva pre turistov jedným z hlavných kritérií pláž. Opaľovanie, oddych na brehu a kúpanie v mori sú to, na čo sa mnohí tešia najviac, a preto si ešte pred výberom hotela treba overiť blízke alternatívy. V Španielsku to však môže byť trochu problém - táto krajina je totiž známa nádherným pobrežím a skvelé možnosti prinášajú aj jeho ostrovy. Vybrať si tú správnu pláž pre budúcu dovolenku nebude jednoduché! viac »

Je čas plánovať letnú dovolenku: Toto sú najkrajšie pláže v Grécku

Je čas plánovať letnú
2024-04-08 00:00:00

Chystáte sa aj tento rok do Grécka? Čo tak vynechať tradičné ostrovy a zvoliť si cieľovú destináciu podľa najkrajších pláží? V tejto krajine je ich skutočne neúrekom, preto si môžete vyberať to, čo bude presne zodpovedať vašim kritériám. viac »

Dovolenka na konci leta: Chorvátsky Rab je ostrovom slnka, očarí aj v týchto dňoch

Dovolenka na konci leta:
2023-08-14 12:30:00

Slováci Chorvátsko milujú, no väčšinou mieria na rovnaké miesta. Niektoré lokality záujmu našincov trochu unikajú, čo je veľká škoda. Napríklad Rab, prezývaný Ostrov slnka, by si rozhodne zaslúžil viac pozornosti. viac »

Pobaltie, Nemecko či Poľsko: Vyskúšajte pláže Baltického mora

Sopot, Poľsko
2023-07-14 12:00:00

Pri výbere letných dovoleniek sa väčšinou zameriavame na exotiku a južné krajiny. Čo tak vyskúšať tento rok niečo úplne iné? Keď zavítate k Baltickému moru, budete milo prekvapení nielen možnosťami, ktoré ponúka, ale aj tým, koľko turistov má v skutočnosti o túto destináciu záujem. Stačí vystihnúť príjemné obdobie s horúcimi dňami a budete sa cítiť snáď ešte lepšie ako v tradičných destináciách. viac »

Stredozemné more odhaľuje svoju krásu. Toto sú jeho najlepšie miesta na potápanie

Stredozemné more odhaľuje svoju
2023-07-03 07:30:00

Oceány nepochybne ponúkajú perfektné miesta na potápanie sa. No nepodceňujte ani krásu Stredozemného mora. Ak milujete skúmanie nevšedného sveta pod vodou, inšpirujte sa týmito lokalitami. viac »

Plánujete letnú dovolenku s rodinou? Toto sú tie najlepšie pláže pre vás

Plánujete letnú dovolenku s
2023-06-26 09:00:00

Pri výbere dovolenky je veľmi dôležité zistiť, aká pláž na vás čaká na mieste. Inak môžete neskôr ľutovať, keď tam bude napríklad more veľmi divoké, na väčšine plochy ju budú pokrývať kamene alebo pôjde o obľúbené party miesto. To posledné bude prekážať špeciálne rodinám s deťmi, ktoré vyhľadávajú skôr pokojné kúsky pobrežia s miernym vstupom do mora. Tieto miesta ich však nesklamú. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Pondelok, 27. máj. 2024. Meniny má Iveta.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa