Skryté krásy Slovenska: Týchto 7 zaujímavostí pozná len skutočný fajnšmeker

Skryté krásy Slovenska: Týchto
04.03.2021

Možno si myslíte, že máte svoju domovinu celú precestovanú a z turistického hľadiska vás nemá čo prekvapiť. Lenže aj u nás ešte stále nájdete viacero menej známych, ale o to zaujímavejších miest. Naplánujte si ich návštevu a nebudete ľutovať. viac »

Najkrajšie budovy na Slovensku: Na túto sedmičku musíme byť extra pyšní

Najkrajšie budovy na Slovensku:
26.01.2021

Koronavírus a lockdown nás prinútili pozerať sa na turizmus úplne iným pohľadom. Zrazu sme začali viac objavovať prírodné zákutia Slovenska a pri prechádzke mestom si namiesto otvorených podnikov a výkladov viac všímame zaujímavé budovy. Majstri architekti zanechali v našich končinách aj tieto unikátne stavby, ktoré môžete obdivovať i počas aktuálnych obmedzení. viac »

Unikát pri Liptovskej Mare: Drevený kruhový labyrint je možno najväčší na svete

Najväčší drevený kruhový labyrint
21.10.2020

Liptov sa môže pochváliť ďalšou unikátnou atrakciou. Na brehu Liptovskej Mary stojí obrovský drevený labyrint, ktorý slúžil ako filmová kulisa v seriáli japonsko-americkej produkcie. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom ašpiruje na zápis do Guinessovej knihy rekordov. viac »

Netreba cestovať po celom svete: Týchto 7 svetových atrakcií nájdete aj na Slovensku

Rio de Klin
06.07.2020

Viacerí cestovatelia sa kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu rozhodli stráviť tohtoročnú dovolenku na Slovensku, aby tak zároveň podporili tunajší turizmus. Ak vám však chýbajú niektoré obľúbené atrakcie, ponúkame vám naše alternatívy. Budete milo prekvapení, koľko úžasných zaujímavostí sa nachádza v slovenských končinách. viac »

VÝLET Kamenné gule

VÝLET Kamenné gule
11.05.2008

SLOVENSKO - Kysuce sa môžu popýšiť zaujímavým prírodným výtvorom. viac »


<< Predchádzajúci Nasledujúci >>
Nedeľa, 13. jún. 2021. Meniny má Anton.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa