Dominantou Krupiny je unikátna rozhľadňa: Vartovka má takmer 500 rokov!

Nad mestom Krupina už
03.11.2022

Na Slovensku máme množstvo rozhľadní a vyhliadkových bodov, odkiaľ sa môžete pokochať krásami našej krajiny. Jedna z nich sa nachádza pri Krupine a má názov Vartovka. Z jej vrcholu budete mať ten najkrajší výhľad na okolie a to ešte nie je všetko, čo vám ponúka. viac »

Nad Kluknavou vyrastá nová vyhliadková veža, dovidíte z nej na Vysoké Tatry a Kráľovu hoľu

Nad Kluknavou vyrastá nová
25.10.2022

Nad obcou Kluknava v Gelnickom okrese začali v týchto dňoch s výstavbou vyhliadkovej veže Green Point. Sumou takmer 200.000 eur projekt podporili z dotačného programu Košického samosprávneho kraja (KSK) Terra Incognita. Informoval o tom Michal Hudák z kancelárie predsedu KSK s tým, že rozhľadňa bude mať 35 metrov. viac »

Spišská Nová Ves má prvú rozhľadňu: Ponúka výhľad na Tatry aj Spiš

Spišská Nová Ves má
07.07.2022

Spišská Nová Ves sprístupnila verejnosti prvú mestskú rozhľadňu na Schulerlochu. Konštrukciu rozhľadne získalo mesto darom od Slovenskej elektrizačnej prenosovej sústavy, a. s. viac »

OBRAZOM Z rozhľadne na Makovskej hôrke pri Prešove uvidíte pohoria aj hrady

OBRAZOM Z rozhľadne na
24.04.2022

Na Malkovskej hôrke blízko Prešova sprístupnili novú vyhliadkovú vežu. Vidieť z nej Šarišský hrad, vrch Stráž, pohorie Čergov, Kapušiansky hrad, Slanské vrchy, ako aj samotné mesto Prešov. viac »

V Údolí smrti otvorili unikátnu rozhľadňu: Má tvar náboja

Kružlová: V Údolí smrti
28.01.2022

V Údolí smrti na východnom Slovensku pribudla takmer 14 metrov vysoká štvorposchodová rozhľadňa v tvare náboja do československej pušky vz. 24. Ako povedal starosta obce Kružlová Adrián Gužo, nezvyčajný tvar veže má symbolizovať spomienku na najtvrdšie boje počas vojny, ktoré sa odohrávali na území Duklianskeho priesmyku. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Utorok, 6. jún. 2023. Meniny má Norbert.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa