Kam na lyžovačku

Zima v Tatrách: Upravených bežkárskych tratí pribúda

27.02.2018 | | Hodnotenie článku: 5.00

Bežkárskych tratí pod Tatrami pribúda, najnovšie upravili 400-metrový okruh na kežmarskom futbalovom štadióne. Z tamojšieho mestského úradu informovali, že na rovnom povrchu upravenom pre klasickú i korčuliarsku techniku je možné bežkovať bezplatne do 17. hodiny, pre začiatočníkov je tu k dispozícii aj bezplatný tréning, na ktorý sa ale treba nahlásiť.

Viac článkov

Chamonix – nezabudnuteľné dejisko 1. zimnej olympiády

Chamonix, Francúzsko
22.02.2018

Zimná olympiáda v Pjongčangu je v plnom prúde a to je príležitosť na krátky pohľad do histórie tohto športového sviatku. Viete, kedy a kde sa konali prvé zimné olympijské hry? viac »

Na lyžovačku autobusom: Do rakúskeho Stuhlecku možno ísť z Bratislavy bez starostí

Lyžovačka u susedov: Predstavujeme
15.02.2018

Do Stuhlecku pri obci Spital am Semmering, najväčšieho lyžiarskeho strediska na východe Rakúska, pre slovenských záujemcov zabezpečuje špeciálnu autobusovú dopravnú linku z Bratislavy spoločnosť Slovak Lines. viac »

Lyžovačka na Liptove: Vďaka zľavovej karte ušetríte nemalé peniaze

Lyžovačka na Liptove: Vďaka
09.02.2018

Aj túto zimnú sezónu sa lyžovačka na Liptove oplatí. Región nielenže ponúka široké možnosti a výborné svahy, ale aj príležitosť ušetriť nemalé peniaze. V prevádzke sú strediská Jasná Nízke Tatry, Ski Žiarce v Pavčinej Lehote, Malinô Brdo pri Ružomberku, Dolinky v Žiarskej doline, Skicentrum na Čertovici, Vyšná Boca a Opalisko v Závažnej Porube. Práve posledné spomenuté ponúka vďaka Liptov Region Card lyžovačku lacnejšiu až o 30 percent. Okrem toho karta zliav ponúka výhody aj na zapožičanie lyžiarskeho či snowboardového výstroja, či jeho servis. S kartou sa lyžiari bezplatne prepravujú na linkách SKI & AQUA BUS-ov a využívajú aj bezplatné WIFI pripojenie na vybraných miestach. viac »

Val Thorens – najlepšie lyžiarske stredisko na svete

Val Thorens, Francúzsko
26.01.2018

Kto miluje more, sníva o exotických krajinách. Keď niekto zbožňuje umenie, túži po návšteve Florencie alebo múzea Louvre. A lyžiari si zase prajú aspoň jednu krátku lyžovačku vo Val Thorens - najlepšom zimnom stredisku na svete. viac »

Zimný víkend s rodinou: 4 rakúske strediská a ich špeciálna ponuka pre deti

Zimný víkend s rodinou:
18.01.2018

Hinterstoder a Wurzeralm v regióne Pyhrn-Priel, Hochkar a Lackenhof am Ötscher v Dolnom Rakúsku. Štyri strediská, štyri ideálne dovolenkové destinácie pre rodiny s deťmi s bohatou ponukou šitou na mieru rodinám. A navyše za nimi nemusíte cestovať ďaleko. viac »

TOP 7 najlepších lyžiarskych stredísk vo Francúzsku

Tignes
12.01.2018

Skúsení lyžiari hodnotia Francúzsko ako jednu z najlepších krajín na zimnú dovolenku. Nájdete tam veľa luxusných rezortov pre náročnú klientelu, ktoré vyhľadávajú aj prominenti. Popri nich funguje viacero menších stredísk, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi a nenáročnejších dovolenkárov. Najlepšie cenové ponuky tam nájdete v druhej polovici januára a v marci, keď tam je práve mimosezóna. viac »

Adrenalín v Tatrách: 10 aktivít, ktoré dajú zimnej dovolenke poriadnu šťavu

Adrenalín v Tatrách: 10
09.01.2018

Zimné obdobie si väčšina z nás spája s klasickými aktivitami ako lyžovanie, snowboarding, bežkovanie či sánky. V súčasnosti už pritom lyžiarske strediská ponúkajú aj rôzne iné možnosti zábavy. Niektoré môžu byť len doplnkom ku klasickým športom, iné vás opantajú na celý pobyt. Ani v jednom prípade však na ne s veľkou pravdepodobnosťou len tak nezabudnete. viac »

Slovinsko – najlacnejšia lyžovačka v Alpách

Slovinsko – najlacnejšia lyžovačka
16.12.2017

Lyžovačka v Alpách patrí k drahším zimným dovolenkám. Zjazdovky najvyšších kvalít, výborné prírodné podmienky a služby pre náročnú klientelu stoja pochopiteľne viac, ako by sme dali za snehové radovánky v našich končinách. Keď chcete napriek tomu vyskúšať aj alpské svahy, môžete si vybrať aj lacnejšiu a čoraz populárnejšiu alternatívu. Tú nájdete v Slovinsku, ktoré disponuje rovnakými výhodami, ale budete na ne potrebovať menší rozpočet. Veľkou výhodou je aj jazyková blízkosť. viac »

Lyžiarske strediská skupiny skisport.com štartujú do novej zimnej sezóny

Lyžiarske strediská skupiny skisport.com
12.12.2017

Zažite rodinnú dovolenku v niektorom z 8 rakúskych lyžiarskych stredísk a v TOP destinácii, Schnalstalskom ľadovci v južnom Tirolsku vďaka skisport.com a využite cenovo výhodný skipas. Deti do 10 rokov (r. 2008) v sprievode jedného z rodičov s platným skipasom majú kartu Snehuliak/Schneemankarte iba za 3 EUR/deň (potrebný dôkaz o rodinnej príslušnosti). viac »

Lyžovačka v Taliansku: 5 najlepších zimných stredísk pre šport aj zábavu

Lyžovačka v Taliansku: 5
11.12.2017

Taliansku sa z hľadiska zimnej dovolenky nevenuje až toľko pozornosti. Kvôli moru ho cestovatelia zväčša uprednostňujú pri letnej turistike, no rovnako by ste nemali prehliadať ani horské lokality. Dovolenku v talianskych rezortoch môžete spojiť s návštevou viacerých historicky cenných miest a navyše sa na pár dní môžete pozrieť aj k moru. Pokiaľ využijete jarnú lyžovačku na vyššie položených zjazdovkách, pri vhodnom počasí sa môžete doobeda preháňať na svahu a večer sa už budete kúpať v mori počas západu slnka. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Pondelok, 23. júl. 2018. Meniny má Oľga.

Ponuka zájazdov

Foto dňa