Doprava a cestovanie

RegioJet zahájil predaj lístkov: Vieme, koľko vás bude stáť cesta do Chorvátska

19.02.2021 |

RegioJet odštartoval predaj cestovných lístkov na vlaky do Chorvátska. Vlaky pôjdu do Rijeky a po novom aj do Splitu a Záhrebu. Nadväzné autobusy napoja celé jadranské pobrežie

Viac článkov

V lietadle ako v luxusnej reštaurácii: British Airways začali ponúkať jedlo od michelinovského kuchára

British Airways začali ponúkať
21.01.2021

Spoločnosť British Airways patrí k najspoľahlivejším a najlepším leteckým dopravcom. Teraz svoje služby posúva na ešte vyššiu úroveň. Na palube totiž začína ponúkať jedlo michelinského šéfkuchára Toma Kerridga. Aj vo vzduchu si tak budete môcť dopriať vyberané delikatesy! viac »

Muž zle odbočil a dostal sa na runway: Takmer vošiel do cesty pristávajúcemu lietadlu (VIDEO)

Muž zle odbočil a
18.01.2021

Scéna, z ktorej tuhne krv v žilách. Minulý týždeň sa na pristávacej ploche na letisku Suvarnabhumi v Bangkoku znenazdajky objavilo auto. Ako vyhlásil jeho vodič, údajne iba „zle odbočil“. Je šťastím, že sa nič vážnejšie nestalo, takmer totiž vošiel do cesty Boeingu 777. viac »

Mužovi sa počas letu stratila batožina: Po 12 rokoch za ňu dostane vyše milióna

Mužovi sa počas letu
15.01.2021

Nigérijský obchodník Oriji Prince Ikem zažil v roku 2007 skutočnú nočnú moru. Počas letu do Číny sa stratila jeho batožina, v ktorej mal vyše jeden a pol milióna dolárov. Teraz sa po dlhých rokoch konečne dočkal spravodlivosti. viac »

Nová linka z Bratislavy: Do Štokholmu budú lietať slovenské aerolinky

Štokholm
13.01.2021

Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudne nová pravidelná letecká linka do švédskeho hlavného mesta Štokholm. Prevádzkovať ju bude slovenská letecká spoločnosť AirExplore dvakrát mesačne, každú druhú nedeľu. Prvý pravidelný let sa uskutoční v nedeľu 17. januára. Informovala o tom hovorkyňa bratislavského letiska Veronika Ševčíková. viac »

Predvianočná nočná mora: Pri jednej z najväčších leteckých katastrof zahynulo 270 ľudí

Nešťastie pri Lockerbie si
21.12.2020

Vianoce 1988 boli pre množstvo ľudí mimoriadne smutné. 21. decembra totiž došlo nad škótskym mestečkom Lockerbie k tragickému výbuchu lietadla Boeing 747 s 243 cestujúcimi a 16 členmi posádky. Atentát bol až do udalostí z 11. septembra 2001 považovaný za najväčší teroristický útok na občanov USA, keďže 189 obetí boli Američania. viac »


Streda, 3. marec. 2021. Meniny má Bohumil, Bohumila.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa