Doprava a cestovanie

Lietadlá sú semeniskom nákazy: 10 tipov, ako neochorieť počas letu

29.01.2020 |

Spoločnosť Which? robila prieskum medzi pasažiermi ohľadom čistoty aerolínií, ktoré lietajú do všetkých britských miest. Najhoršie z neho vyšiel Ryanair, ktorý má podľa tohto hodnotenia problémy s hygienou v ich lietadlách a zvyšuje tým riziko ochorenia priamo počas letu. Nakaziť sa môžete nielen od chorých cestujúcich, ale aj kvôli zle vyčisteným priestorom. Preto by ste podľa odborníkov mali dodržiavať týchto desať dôležitých pravidiel.

Viac článkov

Wizz Air otvorí z Bratislavy novú linku do Petrohradu

Wizz Air otvorí z
21.01.2020

Z Letiska M. R. Štefánika pribudne nová pravidelná letecká linka do ruského Petrohradu. Dopravca Wizz Air bude lietať z Bratislavy do Petrohradu a späť od 1. júna 2020 s frekvenciou 4 x týždenne (pondelok, streda, piatok a nedeľa). Letenky z Bratislavy do Petrohradu a späť si možno od dnes zakúpiť na webe dopravcu wizzair.com. viac »

Opitá kráska žobronila v lietadle o sex: Súd ju poslal natvrdo za mreže

Opitá kráska žobronila v
13.01.2020

Poriadny trapas! Pri pohľade na 20-ročnú Demi Burtin je jasné, že o mužskú pozornosť núdzu nemá, aj tak ale pod vplyvom alkoholu žobronila na palube lietadla o sex. A keď sa ju pokúšala posádka spacifikovať, ešte sa aj pobila. Na sudcu jej ženské zbrane vôbec nezabrali a exemplárne ju potrestal. viac »

Na letisko v Budapešti bude premávať pravidelná autobusová linka

Budapešť, Maďarsko
13.01.2020

Na Medzinárodné letisko Ferenca Liszta v Budapešti, ktoré je odletovým miestom mnohých liniek do vzdialených svetových destinácií, sa z Bratislavy bude možné prepraviť pravidelnou autobusovou linkou. S frekvenciou troch spojov denne ju od piatka 10. januára zavádza Slovak Lines. viac »

Nový rok na bratislavskom letisku: 7 noviniek, ktoré potešia každého cestovateľa

Letisko M. R. Štefánika
09.01.2020

Nové pravidelné letecké linky na Korfu a Rodos, exotika v Gambii, viac letov do Atén aj návrat linky do Barcelony-Girony. To sú niektoré z noviniek, ktoré čakajú na cestujúcich odlietajúcich z Letiska M. R. Štefánika v roku 2020. viac »

Nočná mora potvrdená: Slováci lietajú najhoršími aerolinkami

Nočná mora potvrdená: Slováci
06.01.2020

Opäť žiadne prekvapenie. Najhoršími aerolinkami sa podľa hodnotenia britských cestujúcich už po siedmy raz stali Ryanair, s ktorými cestuje väčšina Slovákov. Nepoteší nás ani výsledok WizzAiru. viac »


Streda, 29. január. 2020. Meniny má Gašpar.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa