Doprava a cestovanie

Smartwings otvorí pravidelnú linku z Bratislavy do Dubaja

17.09.2021 |

Letecká spoločnosť Smartwings od 24. októbra spustí prevádzku pravidelnej linky z Bratislavy do Dubaja v Spojených arabských emirátoch. Linka bude počas zimy prevádzkovaná s frekvenciou 1x týždenne, každú nedeľu. Na priame lety, ktoré trvajú približne 5,5 hodiny, Smartwings nasadí moderné lietadlo Boeing 737 MAX 8.

Viac článkov

Na letisku v Bratislave začína letná sezóna: Veľký prehľad liniek + more tipov na super dovolenku

Na letisku v Bratislave
01.06.2021

BRATISLAVA – Od júna pribudnú na Letisku M. R. Štefánika desiatky pravidelných a charterových liniek (nie len) do dovolenkových destinácií. Najviac pravidelných liniek spustí od 1. júna letecký dopravca Ryanair, a to spolu 15. V júni budú môcť využiť cestujúci z Bratislavy 28 pravidelných liniek a spustia sa aj charterové lety cestovných kancelárií. viac »

Vydražili Ceaušescovo lietadlo: Diktátor ho považoval za vrcholný úspech rumunského priemyslu

Ceaušescovo lietadlo vydražili za
29.05.2021

Prezidentské lietadlo, ktoré bolo v minulosti súčasťou flotily rumunského komunistického diktátora Nicolaea Ceaušesca, vydražili vo štvrtok za 120.000 eur. Agentúru AFP o tom informoval bukureštský aukčný dom Artmark. viac »

Skvelá novinka: Z letiska Bratislava pribudne priama letecká linka na Kanárske ostrovy

Tenerife
22.05.2021

Z Letiska M. R. Štefánika sa bude lietať priamou leteckou linkou na Kanárske ostrovy. Novú leteckú linku z Bratislavy na ostrov Gran Canaria (do hlavného mesta Las Palmas) spustí cestovná kancelária flytoCanarias v spolupráci s dopravcom Galistair od 26. júna 2021. Linku môžu využiť dovolenkári každú sobotu, čiže 1 x týždenne, čo je vhodné na týždňové či dvojtýždňové dovolenkové turnusy. viac »

Slováci, máte sa na čo tešiť: Ryanair predstavil letový plán na leto a špeciálne ceny

Lietadlo Ryanair
19.05.2021

Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair včera zverejnila letový plán na leto 2021. Slováci sa majú na čo tešiť, Bratislavu a Košice spoja priame linky s vyše dvomi desiatkami zaujímavých destinácií. viac »

Slovenské železnice obnovujú medzištátne spoje, pozrite si ich zoznam

ZSSK obnovuje spoločne s
19.05.2021

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) z dôvodu postupného zlepšovania sa pandemickej situácie v SR ako aj v okolitých krajinách pristupuje v nasledujúcich týždňoch k ďalšiemu obnoveniu medzištátnych spojení do susedných krajín. Pozrite si ich zoznam. viac »


Sobota, 18. september. 2021. Meniny má Eugénia.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa