Doprava a cestovanie

Cenné rady autoturistom: Cesta do Chorvátska

29.07.2020 |

Aj keď nový koronavírus radikálne zmení letné dovolenkové plány mnohých Slovákov a nemálo z nich zostane počas letných prázdnin i dovoleniek doma, pomerne veľa bude takých, ktorí sa vyberú k moru. Medzi najvyhľadávanejšie prímorské destinácie patria pláže Chorvátska a Slovinska, ale aj Bulharska.

Viac článkov

Opitá kráska žobronila v lietadle o sex: Súd ju poslal natvrdo za mreže

Opitá kráska žobronila v
13.01.2020

Poriadny trapas! Pri pohľade na 20-ročnú Demi Burtin je jasné, že o mužskú pozornosť núdzu nemá, aj tak ale pod vplyvom alkoholu žobronila na palube lietadla o sex. A keď sa ju pokúšala posádka spacifikovať, ešte sa aj pobila. Na sudcu jej ženské zbrane vôbec nezabrali a exemplárne ju potrestal. viac »

Na letisko v Budapešti bude premávať pravidelná autobusová linka

Budapešť, Maďarsko
13.01.2020

Na Medzinárodné letisko Ferenca Liszta v Budapešti, ktoré je odletovým miestom mnohých liniek do vzdialených svetových destinácií, sa z Bratislavy bude možné prepraviť pravidelnou autobusovou linkou. S frekvenciou troch spojov denne ju od piatka 10. januára zavádza Slovak Lines. viac »

Nový rok na bratislavskom letisku: 7 noviniek, ktoré potešia každého cestovateľa

Letisko M. R. Štefánika
09.01.2020

Nové pravidelné letecké linky na Korfu a Rodos, exotika v Gambii, viac letov do Atén aj návrat linky do Barcelony-Girony. To sú niektoré z noviniek, ktoré čakajú na cestujúcich odlietajúcich z Letiska M. R. Štefánika v roku 2020. viac »

Nočná mora potvrdená: Slováci lietajú najhoršími aerolinkami

Nočná mora potvrdená: Slováci
06.01.2020

Opäť žiadne prekvapenie. Najhoršími aerolinkami sa podľa hodnotenia britských cestujúcich už po siedmy raz stali Ryanair, s ktorými cestuje väčšina Slovákov. Nepoteší nás ani výsledok WizzAiru. viac »

Veľmi zlý nápad: Muž vhodil mince pre šťastie do motora lietadla

Boeing 737 Max 8
03.01.2020

Muž z Číny, ktorý letel prvý raz v živote, dostal pokutu za to, že vhodil do motora lietadla mince "pre šťastie". Lu Čchao musí teraz nízkonákladovým aerolinkám Lucky Air zaplatiť kompenzácie vo výške 15 400 eur. viac »


Streda, 12. august. 2020. Meniny má Darina.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa