Advent v Bratislave: Vianočné trhy už otvorili aj na hrade

06.12.2018 |   |    | 

Návštevníkov Bratislavského hradu aj tento rok privítajú vianočné trhy. Už tretí ročník podujatia Advent na hrade otvorili v piatok podvečer. 

Stánky s občerstvením, tradičnými vianočnými jedlami a nápojmi, suvenírmi, ale aj vianočným sortimentom a doplnkovými aktivitami budú otvorené každý deň od piatka do stredy 19. decembra v čase od 12. do 21. hodiny. Podujatie sa bude niesť v duchu charity a bude zamerané na rodiny s deťmi.

Tento rok sa k tejto udalosti pripája aj Slovenské národné múzeum, ktoré bude počas nedieľ ponúkať zľavnené vstupné do súčasných expozícií.

"Tento rok sa snažíme ešte viac rozvinúť a podporiť charitatívneho ducha celého podujatia, pretože pomoc a dobročinnosť k Vianociam neodmysliteľne patria," uviedol kancelár Národnej rady SR Daniel Guspan, podľa ktorého je aj tretí ročník Adventu na hrade pripravený tak, aby tam mohli návštevníci stráviť nezabudnuteľné predvianočné chvíle so svojimi blízkymi.

"Čas Vianoc je najmä o momentoch strávených v kruhu rodiny, preto sme veľmi radi, že môžeme pre ľudí pripraviť podujatie, ktoré umožní takéto chvíle prežiť v príjemnej atmosfére práve na Bratislavskom hrade," uzavrel.

 

Zdielať článok na Facebooku

TASR - Pavel Neubauer
Zdroj: TASR

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Štvrtok, 1. október. 2020. Meniny má Arnold.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa