Chcete komfort all-inclusive dovolenky na Slovensku?

2024-06-27 15:00:00 |   |    | 

A je to tu! Povedali ste si kedysi, keď ste v kalendári zbadali 1. júl. V kalendári ste mali vyznačené festivaly, túry a pár dní dovolenky ste si odložili aj na spontánne nápady a nečakané letné prekvapenia... 

Bolo to príjemné obdobie, no prešiel nejaký ten rok a stali sa z vás rodičia. Deti podrástli a vy ste si až na vlastných zážitkoch uvedomili, že nie je také jednoduché skĺbiť pracovné povinnosti a 2 mesiace bez školského vyučovania. Keď kvôli prázdninám začínate stresovať už v marci, pravdepodobne je téma tohtoročného leta pre vás už uzavretá. No v prípade, že vám v plnom rozsahu došlo až teraz, že v júli a auguste nemôžete deti nechať len tak samé na seba a bolo by fajn vymyslieť nejaký program, ktorý poteší nie len ich, ale aj vás, čítajte!

Ak ste unavení z komplikovaného cestovania a stresu spojeného s leteckou prepravou s deťmi, prípadne sa vám v záujme šetrenia energie ani nechce premýšľať nad eventualitami, ktoré by vás pri preprave na prímorskú dovolenku mohli postretnúť, sústreďte sa na destinácie na Slovensku. Lenže – ako vyťažiť z dovolenky na Slovensku služby a komfort porovnateľný s pobytmi v obľúbených prímorských destináciách? Keď chcete mať v jednom balíku príjemné ubytovanie, all-inclusive stravovanie a animátorský program pre deti a dospelých, aj dovolenka na Slovensku môže byť pre vás ideálnym riešením. Iba treba správne vybrať. Piešťanský Kúpeľný ostrov ponúka skvelú alternatívu k zahraničným all-inclusive destináciám.

 

Prečo sa to NAOZAJ oplatí

Zablúdili ste v ostatných dňoch na stránku niektorého z rezervačných systémov? Nuž, tak zrejme máte prehľad o tom, do akých astronomických výšok sa šplhajú ceny tohtoročných all-inclusive zájazdov na príjemné miesta s výbornými službami, kam sa môžete bez obáv vybrať aj s deťmi.

Uzavreli ste túto kapitolu a rozhodujete sa, čo a ako ďalej? Na piešťanský Kúpeľný ostrov do rodinného hotela Splendid s celodenným štedrým all-inclusive vás budeme smerovať aj ďalej, lebo:

-             Je to blízko

-             Je tam krásne

-             Strava a nápoje sú lokálne

-             Rozumiete reči aj pomerom

-             Máte o všetko postarané

-             Prípadné lekárske ošetrenie kryje poistné, ktoré nemusíte platiť extra

Kúpeľný ostrov je oázou zelene a pokoja, pýši sa bohatou históriou a ani v súvislosti s letnými pobytmi netreba opomenúť vzácne geotermálne pramene a liečivé piešťanské Bahno. V prípade, že vás to do Piešťan vždy lákalo a rozhodli ste sa, že tam v tomto roku strávite čas so svojou rodinou, vyberte si z ponuky troch hotelov alokovaných priamo na ostrove už spomínaný hotel Splendid, ktorý má všetky služby a aj prostredie uspôsobené na dovolenkovanie s celou rodinou. Bazén s malou pieskovou plážou, barom v bazéne a so štedrou ponukou jedál a nápojov dostupných počas celého dňa v interiéri aj v exteriéri si vychutnáte spolu aj so spoločenskými hrami a zábavnými aktivitami pre všetkých členov rodiny.

Ak by ste si chceli pobyt na kúpeľnom ostrove spestriť, môžete sa zúčastniť prehliadky s názvom Bahenná kuchyňa, ktorá vám priblíži vznik liečivého bahna a dozviete sa na nej množstvo zaujímavostí. Nestačí? Vyrazte na golfové ihrisko, minigolf alebo si požičajte bicykle, na ktorých preskúmate Kúpeľný ostrov aj mesto. Atrakcie ako Izba Ivana Kraska a Balneologické múzeum Imricha Wintera tiež stoja za návštevu. Časť slnečného dňa môžete stráviť aj príjemnou plavbou po Váhu alebo si dlhší pobyt obohatiť aj vodnými športami na neďalekej nádrži Sĺňava.

Priamo na Kúpeľnom ostrove sa môžete tešiť na výstavu fotografií Alfonsa Muchu, v júli sa všetky oči upnú na prehliadku Hot Summer Fashion Show a čaká vás tam toho ešte oveľa viac! Krásne počasie a množstvo krásnych zážitkov! Už máte zbalené?

 

Zdieľať článok na Facebooku
Zdroj: PR článok

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)


Novinky.sk

Gurman.sk

Piatok, 19. júl. 2024. Meniny má Šarlota, Dušana.
Stream naživo

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa