Bratislavské letisko spúšťa tzv. Fast Track: Za pár eur sa vyhnete čakaniu

2024-07-04 06:00:00 |   |    | 

Letisko M. R. Štefánika zaviedlo pred letnou sezónou pre cestujúcich novú službu rýchleho prechodu k bezpečnostnej kontrole (tzv. Fast Track). Pred bezpečnostnou kontrolou na poschodí terminálu čaká cestujúcich vyhradený priestor, cez ktorý plynule bez zdržania prejdú až priamo ku detekčnej kontrole. 

Novú službu je v súčasnosti možné využiť len pri odletoch s dopravcom Ryanair, ktorý zabezpečuje pravidelné lety z Bratislavy do 21 destinácií, čiže pri odletoch Ryanairom z Bratislavy do miest Alghero, Brusel-Charleroi, Burgas, Dalaman, Dublin, Edinburgh, Eindhoven, Kaunas, Korfu, Lanzarote, Leeds-Bradford, Londýn-Stansted, Malta, Manchester, Miláno-Bergamo, Pafos, Palma de Malorka, Rím-Ciampino, Sofia, Solún a Trapani.

Rýchly prechod k bezpečnostnej kontrole – fast track – si možno rezervovať za poplatok 6 € na osobu, a to už pri kúpe letenky cez webovú stránku dopravcu, alebo cez mobilnú aplikáciu Ryanair. Zakúpiť si ju je možné aj dodatočne pri registrácii na let (počas tzv. online check-in), alebo aj priamo v pokladni letiska.

 

Zdieľať článok na Facebooku
Zdroj: ts

Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)


Novinky.sk

Gurman.sk

Piatok, 19. júl. 2024. Meniny má Šarlota, Dušana.
Stream naživo

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa