Los Angeles

SPOJENÉ ŠTÁTY - Kto z nás by nechcel bývať v Beverly Hills, tejto snáď najluxusnejšej oblasti na svete? Veď takú koncentráciu slávnych osobností na pomerne malom priestore nenájdete nikde inde. Okrem toho však na vás v Beverly Hills čaká zaujímavá architektúra, ktorá priamo vyjadruje charakter tohto miesta. viac »
23.08.2013
SPOJENÉ ŠTÁTY - Obľúbený drink s kokosovou príchuťou, ale aj mesto na západnom okraji Los Angeles. Kalifornským slnkom zaliate Malibu je pre mnohých synonymom vysnívanej dovolenky plnej aktivít, relaxu a plážových party. viac »
15.03.2013
SPOJENÉ ŠTÁTY - Miesto, kde si môžu unavené masy domácich a aj turistov odpočinúť, sa nachádza len na skok od presláveného centra. viac »
27.01.2013
SPOJENÉ ŠTÁTY - Svetoznámy nápis na kopci odráža úspech a slávu tých, čo sa neboja. Asi najvýraznejšia reklama na svete sa nachádza na kopci Mount Lee v Los Angeles, v Kalifornii. viac »
28.12.2012
SPOJENÉ ŠTÁTY - Obľúbený prístav a rekreačné stredisko má vlastnú samosprávu, ale aj tak patrí pod mesto Los Angeles, ktoré ho pri svojom rozpínaní začlenilo. viac »
22.10.2012
SPOJENÉ ŠTÁTY - Santa Monica sa rovná letný raj. Santa Monica sa nachádza v štáte Kalifornia v Spojených štátoch a rokmi sa prepojila s mestom Los Angeles. Je obľúbenou turistickou destináciou, ktorá ponúka letnú dovolenku, akú si každý predstavuje. viac »
23.09.2012
Štvrtok, 29. júl. 2021. Meniny má Marta.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa