Toto VIDEO by mal vidieť každý: 12 najkrajších miest Slovenska, na ktoré musíme byť pyšní

Toto VIDEO by mal
29.03.2019

Ak by ste mali vybrať najkrajšie miesta na Slovensku, ktoré by to boli? Na takúto otázku sa zrejme odpoveď hľadá veľmi ťažko. Naša krajina má totiž v talóne mnoho – nádherné hory, majestátne hrady, malebné mestečká... To je pestrá paleta, z ktorej sa len ťažko vyberá to „naj“. Filmári z Hike the World sa o to pokúsili a svoj výber najväčších krás Slovenska predstavili v nádhernom videu. viac »

Nádherné VIDEO zimy v slovenských horách: Takú krásu už tento rok neuvidíte

Zamrznuté Jánošíkove diery
26.02.2019

Jar už klope na dvere a príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Hoci toto obdobie nepochybne patrí k najkrajším v roku, aj zasnežené hory majú svoje jedinečné čaro. Pripomeňme si ho prostredníctvom nádherného videa Malej Fatry. Takéto pohľady sú už zrejme tento rok minulosťou. viac »

Nádhera na východe Slovenska: Zima vyčarovala skutočné ľadové kráľovstvo

Ľadopád Šikľavá skala
11.01.2019

Vodopád Šikľavá skala patrí k nádherným prírodným úkazom a návštevníkov láka po celý rok. Predovšetkým v zimnom období nám ale toto miesto môže závidieť celý svet. Vtedy totiž prúdy vody zamŕzajú a vytvárajú nádherný ľadový závoj. Pozrite si jeho krásu na našich fotografiách. viac »

Perinbaba čarovala: Nádherné FOTO zasnežených hôr je ako reklama na zimu

Malé Karpaty pod snehovou
21.12.2018

Vianoce sú tu za pár dní a hoci majú byť podľa meterológov opäť na blate, aspoň v týchto dňoch nás Perinbaba potešila bielou nádielkou. Nasnežilo aj v Bratislave a okolí, no kým v metropole Slovenska pôsobia vločky najmä chaos na cestách, v neďalekých Karpatoch vyčarovali nádhernú zimnú rozprávku. viac »

Manínska tiesňava - nádherný kus našej krajiny

Manínska tiesňava
06.12.2018

Jedna z najkrajších prírodných lokalít Slovenska aj miesto, kde nakrúcali film o legendárnom hybskom zbojníkovi Pachovi. Aj tým je známa Manínska tiesňava, ktorú sme spolu s neďalekou Kostoleckou tiesňavou nedávno navštívili. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Pondelok, 19. august. 2019. Meniny má Lýdia.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa