Najkrajšie miesta Slovenska: Toto VIDEO by mal vidieť celý svet

Najkrajšie miesta Slovenska: Toto
12.10.2019

Existuje veľmi málo krajín, ktoré aj napriek malej rozlohe ponúkajú rozmanitú prírodu, krásne mestečká, historické stavby či ľudovú architektúru. Na Slovensku to všetko máme, aj preto tu trávi dovolenku čoraz viac ľudí z domova i zo zahraničia. Pozrite si video, ktoré je pre nás tou najlepšou reklamou. viac »

Dvadsaťdva štítov na jedinej FOTO: Takto ste Tatry ešte nikdy nevideli

Panoráma Tatier
17.09.2019

Petr Horálek je český fotograf a astronóm, ktorý sa zameriava najmä na snímanie oblohy. Za svojimi zábermi cestuje po celom svete a zožal s nimi už mnoho úspechov. Jeho najnovší úlovok je ale z trochu iného súdka... viac »

Hlbocký vodopád - hrdina mnohých rozprávok

Hlboké nad Váhom je
20.08.2019

Hlbocký vodopád je turisticky známou atrakciou obce Hlboké nad Váhom v okrese Bytča. Jedinečné prostredie pätnásťmetrového vodopádu mohli obdivovať aj diváci obľúbených rozprávok Perinbaba, Soľ nad zlato, Sokoliar Tomáš a Dúhenka. viac »

Najstarší, najhrubší, najromantickejší: 10 slovenských stromov, ktoré sú unikátom

Nevšednú prírodnú kulisu pre
04.05.2019

Spätosť života obyvateľov Slovenska s prírodou od nepamäti symbolizovali stromy. Takmer každá dedina či mesto má na svojom území strom, ku ktorému sa viaže nejaký príbeh a v miestnej komunite je všetkým známy. Neodškriepiteľným faktom je aj skutočnosť, že mnohé mestá, obce, lokality alebo ulice nesú názov podľa niektorého zo stromov. Ak chcete tie najzaujímavejšie vidieť na vlastné oči, povedú vaše kroky do všetkých kútov Slovenska. viac »

Toto VIDEO by mal vidieť každý: 12 najkrajších miest Slovenska, na ktoré musíme byť pyšní

Toto VIDEO by mal
29.03.2019

Ak by ste mali vybrať najkrajšie miesta na Slovensku, ktoré by to boli? Na takúto otázku sa zrejme odpoveď hľadá veľmi ťažko. Naša krajina má totiž v talóne mnoho – nádherné hory, majestátne hrady, malebné mestečká... To je pestrá paleta, z ktorej sa len ťažko vyberá to „naj“. Filmári z Hike the World sa o to pokúsili a svoj výber najväčších krás Slovenska predstavili v nádhernom videu. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Nedeľa, 8. december. 2019. Meniny má Marína.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa