Hlbocký vodopád - hrdina mnohých rozprávok

Hlboké nad Váhom je
20.08.2019

Hlbocký vodopád je turisticky známou atrakciou obce Hlboké nad Váhom v okrese Bytča. Jedinečné prostredie pätnásťmetrového vodopádu mohli obdivovať aj diváci obľúbených rozprávok Perinbaba, Soľ nad zlato, Sokoliar Tomáš a Dúhenka. viac »

Najstarší, najhrubší, najromantickejší: 10 slovenských stromov, ktoré sú unikátom

Nevšednú prírodnú kulisu pre
04.05.2019

Spätosť života obyvateľov Slovenska s prírodou od nepamäti symbolizovali stromy. Takmer každá dedina či mesto má na svojom území strom, ku ktorému sa viaže nejaký príbeh a v miestnej komunite je všetkým známy. Neodškriepiteľným faktom je aj skutočnosť, že mnohé mestá, obce, lokality alebo ulice nesú názov podľa niektorého zo stromov. Ak chcete tie najzaujímavejšie vidieť na vlastné oči, povedú vaše kroky do všetkých kútov Slovenska. viac »

Toto VIDEO by mal vidieť každý: 12 najkrajších miest Slovenska, na ktoré musíme byť pyšní

Toto VIDEO by mal
29.03.2019

Ak by ste mali vybrať najkrajšie miesta na Slovensku, ktoré by to boli? Na takúto otázku sa zrejme odpoveď hľadá veľmi ťažko. Naša krajina má totiž v talóne mnoho – nádherné hory, majestátne hrady, malebné mestečká... To je pestrá paleta, z ktorej sa len ťažko vyberá to „naj“. Filmári z Hike the World sa o to pokúsili a svoj výber najväčších krás Slovenska predstavili v nádhernom videu. viac »

Nádherné VIDEO zimy v slovenských horách: Takú krásu už tento rok neuvidíte

Zamrznuté Jánošíkove diery
26.02.2019

Jar už klope na dvere a príroda sa pomaly prebúdza zo zimného spánku. Hoci toto obdobie nepochybne patrí k najkrajším v roku, aj zasnežené hory majú svoje jedinečné čaro. Pripomeňme si ho prostredníctvom nádherného videa Malej Fatry. Takéto pohľady sú už zrejme tento rok minulosťou. viac »

Nádhera na východe Slovenska: Zima vyčarovala skutočné ľadové kráľovstvo

Ľadopád Šikľavá skala
11.01.2019

Vodopád Šikľavá skala patrí k nádherným prírodným úkazom a návštevníkov láka po celý rok. Predovšetkým v zimnom období nám ale toto miesto môže závidieť celý svet. Vtedy totiž prúdy vody zamŕzajú a vytvárajú nádherný ľadový závoj. Pozrite si jeho krásu na našich fotografiách. viac »


Sobota, 11. júl. 2020. Meniny má Milota.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa