Nádhera na východe Slovenska: Zima vyčarovala skutočné ľadové kráľovstvo

Ľadopád Šikľavá skala
11.01.2019

Vodopád Šikľavá skala patrí k nádherným prírodným úkazom a návštevníkov láka po celý rok. Predovšetkým v zimnom období nám ale toto miesto môže závidieť celý svet. Vtedy totiž prúdy vody zamŕzajú a vytvárajú nádherný ľadový závoj. Pozrite si jeho krásu na našich fotografiách. viac »

Perinbaba čarovala: Nádherné FOTO zasnežených hôr je ako reklama na zimu

Malé Karpaty pod snehovou
21.12.2018

Vianoce sú tu za pár dní a hoci majú byť podľa meterológov opäť na blate, aspoň v týchto dňoch nás Perinbaba potešila bielou nádielkou. Nasnežilo aj v Bratislave a okolí, no kým v metropole Slovenska pôsobia vločky najmä chaos na cestách, v neďalekých Karpatoch vyčarovali nádhernú zimnú rozprávku. viac »

Manínska tiesňava - nádherný kus našej krajiny

Manínska tiesňava
06.12.2018

Jedna z najkrajších prírodných lokalít Slovenska aj miesto, kde nakrúcali film o legendárnom hybskom zbojníkovi Pachovi. Aj tým je známa Manínska tiesňava, ktorú sme spolu s neďalekou Kostoleckou tiesňavou nedávno navštívili. viac »

Strhujúca krása: Takto vyzerá východ Slovenska na najlepších FOTO roka

1. Karina Kaľatová –
11.11.2018

Šiesty ročník fotografickej súťaže Choď a foť pozná svojich víťazov, ktorí zachytili krásy a zaujímavosti Prešovského kraja najlepšie. Súťaž pre amatérskych i profesionálnych fotografov pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska s cieľom propagovať túto oblasť našej krajiny. Záujem o súťaž každoročne rastie, do aktuálneho ročníka bolo prihlásených 493 fotografií od 155 autorov. viac »

Slovensko je skutočne krásne: Dôkazom je aj nové VIDEO

Slovensko je skutočne krásne.
08.11.2018

Patrik Pauliny je mladý úspešný cestovateľ a bloger, ktorý sa spolu so svojou priateľkou rozhodol precestovať Slovensko a nakrútiť video zachytávajúce najkrajšie miesta našej krajiny. Spoločnosť mu robila jeho charizmatická priateľka a neoddeliteľnou súčasťou výletu bol Peugeot Rifter. viac »


Utorok, 19. november. 2019. Meniny má Alžbeta.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa