Wellness kúpele Pápa

30.08.2011 |   |    | 

MAĎARSKO - Pôvabné barokové mestečko Pápa sa nachádza približne 50 kilometrov južne od Győru.Tunajšia termálna voda bola objavená v roku 1962. Plaváreň v hradnej záhrade, ktorá je v prevádzke od roku 1981, bola v posledných rokoch zrekonštruovaná.

Od konca roka 2003 tu ponúkala napríklad 10 bazénov, 4 tobogany, 2 kĺzačky pre deti a pasívne i aktívne služby wellness. V súčasnosti je pre všetkých k dispozícii až 15 bazénov, dva pre deti a 7 obrích kĺzačiek.

Kúpele ďalej ponúkajú sedací bazén s teplotou 36 °C, sedací bazén s teplotou 34 °C (k dispozícii je masáž krku, masážne sedadlá pod vodou, gejzír), detský bazén, sauny (fínska sauna, sauna so svetelnou terapiou, stream kabína, infrasauna, perličkový kúpeľ a ďalšie služby), rôzne masáže a procedúry. To všetko nájdete vo wellnessovej časti.

Dámy istotne ocenia možnosť pekne sa opáliť v soláriu alebo sa nechať rozmaznávať v Beauty salóne. K dispozícii je tiež posilňovňa, squash a aerobic a krytý plavecký bazén, kde si môžete vyskúšať  aqua-spinning a aqua-fitness.

K ďalším službám kúpeľov Pápa patrí plavecká škola pre všetky vekové kategórie, bufet, samoobslužná reštaurácia, športový obchod.

V okolí kúpeľov je aj široká ponuka ubytovania, dokonca areál samotných kúpeľov má k dispozícii 5-hviezdičkový kemping!

Kúpele Pápa sú otvorené celoročne a čakajú na tých, ktorí hľadajú nielen aktívny odpočinok, ale aj pokoj a relax.

 

 

 

Kontakt:

Pápai Termálvizhasznosító Zrt.

Várkert u.5.

8500 Pápa

Tel.: +36-89-512-600

Fax: +36-89-512-601

E-mail: info@varkertfurdo.hu

 

Zdroj/autor: madarsko.cz, varkertfurdo.hu, drom

Foto: varkertfurdo.hu

  

Zdielať článok na Facebooku


Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)

Pondelok, 13. júl. 2020. Meniny má Margita.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa