Kam cez víkend? Módny palác ovládne susednú Viedeň

2014-03-25 14:30:00 |   |    | 

RAKÚSKO - V susednej Viedni sa od piatku, 28. do nedele, 30. marca uskutoční predajný veľtrh módy. Tzv. Módny palác prinesie v priestoroch viedenského Künstlerhausu novinky z dielní viac ako stovky návrhárov z domáceho Rakúska a zahraničia.Tri dni sa módne podujatie ponesie v znamení nových kolekcií, dizajnu, módnych prehliadok, priamej výmeny skúseností medzi návrhármi a samozrejme aj nákupmi najnovších módnych kúskov. Každú jar ponúka veľtrh najnovšie trendy z oblasti módy, šperkov a módnych doplnkov a predstavuje aj začínajúcich návrhárov.

Na tohtoročnom módnom veľtrhu sa predstaví aj 10 módnych návrhárov z Fínska. Pod mottom GREEN bude zastúpená aj pánska móda nováčikmi v brandži ako napríklad slovenskými Buffet Clothing alebo maďarským lablom Mei Kawa. Svoje kolekcie predstavia aj daľšie návrhárske objavy ako Ferrari Zöchling, Ludus, Milenika alebo Twofold Concept.

Súčasťou programu sú okrem denných módnych šou, styling corner, tzv. Upcycling Corner módnej školy Hetzendorf či prehliadka kolekcie krojov tzv. Dirndl, ktorá vznikla v spolupráci s domácou návrhárkou Nhut La Hong.

Predajný veľtrh módy, šperkov a módnych doplnkov sa uskutoční premiérovo v priestoroch viedenského Künstlerhaus. Módny palác bude prístupný verejnosti v piatok od 14.00 do 22.00, v sobotu od 11.00 do 21.00 a záverečnú nedeľu od 11.00 do 18.00. Vstupenka na deň vyjde na 10 eur, zľavnená 8 eur.

 

Zdroj/autor: compress, drom

Zdieľať článok na Facebooku


Hodnotenie článku:
0.0/5 (0 hlasov)


Novinky.sk

Gurman.sk


Pondelok, 17. jún. 2024. Meniny má Adolf.
Stream naživo

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa