Doprava a cestovanie

Opitá kráska žobronila v lietadle o sex: Súd ju poslal natvrdo za mreže

13.01.2020 |

Poriadny trapas! Pri pohľade na 20-ročnú Demi Burtin je jasné, že o mužskú pozornosť núdzu nemá, aj tak ale pod vplyvom alkoholu žobronila na palube lietadla o sex. A keď sa ju pokúšala posádka spacifikovať, ešte sa aj pobila. Na sudcu jej ženské zbrane vôbec nezabrali a exemplárne ju potrestal.

Viac článkov

Letisko M. R. Štefánika má nové letecké spojenie s cyperskou Larnakou

Kostol Agios Lazaros, Larnaka,
08.06.2019

Letisko M. R. Štefánika v Bratislave má nové pravidelné letecké spojenie s cyperskou Larnakou. Dopravca Cyprus Airways začal linku prevádzkovať v sobotu ráno prvým príletom lietadla na bratislavské letisko a s následným odletom na Cyprus. Lety bude prevádzkovať dvakrát týždenne, v utorky a soboty, lietadlom Airbus A319 do konca letnej sezóny, do 24. septembra. Najväčšie domáce letisko zároveň symbolicky otvorilo letnú leteckú dovolenkovú sezónu. viac »

Nepriaznivá štatistika: Najčastejšie meškajúce lety hlásia tri európske mestá

Nepriaznivá štatistika: Najčastejšie meškajúce
05.06.2019

Podľa štatistík spoločnosti Click2Claim destinácie s najčastejšou reklamáciou meškajúcich či úplne zrušených letov sú Paríž, Londýn a Madrid. Z dôvodu zhustenia letiskových kapacít sa tiež zvyšuje počet krátkych meškaní. Dosah na plynulosť leteckej dopravy má v neposlednom rade tiež uzemnenie lietadiel Boeing 737 MAX pred hlavnou sezónou. viac »

Spoločnosť British Airways obnovila po 11 rokoch lety do Pakistanu

Karáči, Pakistan
04.06.2019

Britská letecká spoločnosť British Airways obnovila v pondelok po 11 rokoch lety do Pakistanu. Informovala o tom tlačová agentúra AP s odvolaním sa na tamojšie štátne médiá. viac »

Z Bratislavy sa oddnes lieta pravidelnou linkou do Antalye

Antalya, Turecko
30.05.2019

Z Letiska M. R. Štefánika sa oddnes lieta do tureckej Antalye. Letecký dopravca Smartwings začína od dnes, 30. mája, prevádzkovať pravidelnú linku do najžiadanejšej letnej destinácie slovenských dovolenkárov. Historicky po prvýkrát navyše otvára linku ako pravidelnú, čím umožňuje zakúpiť si letenky do Turecka i pre individuálnych cestovateľov. Nová linka je k dispozícii počas leta až 2 x denne, 14 x týždenne. viac »

Cestovanie vlakom prejde zmenami: ZSSK ponúkne ranný vlak do Prahy aj Mukačevo bez zdržania

Cestovanie vlakom prejde zmenami:
30.05.2019

Cestovný poriadok vlakov Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) 2018/2019 čakajú od 9. júna viaceré zmeny. Pribudne prvý ranný vlak medzi Bratislavou a Prahou, do Mukačeva na Ukrajine sa pôjde bez zdržania na hranici po prvorepublikovej trati a do Svätého Jura a Rače by malo smerovať viac spojov. Informoval o tom hovorca ZSSK Tomáš Kováč. viac »


Sobota, 18. január. 2020. Meniny má Bohdana.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa