Doprava a cestovanie

Opitá kráska žobronila v lietadle o sex: Súd ju poslal natvrdo za mreže

13.01.2020 |

Poriadny trapas! Pri pohľade na 20-ročnú Demi Burtin je jasné, že o mužskú pozornosť núdzu nemá, aj tak ale pod vplyvom alkoholu žobronila na palube lietadla o sex. A keď sa ju pokúšala posádka spacifikovať, ešte sa aj pobila. Na sudcu jej ženské zbrane vôbec nezabrali a exemplárne ju potrestal.

Viac článkov

Unikátny exponát v Taliansku: Jediná loď z dielne Enza Ferrariho

Na jedinečnej lodi Ferrari
22.06.2019

Jediný hydroplán s pohonom od Ferrari v histórii získava celosvetovú pozornosť vo svojom pôvodnom domove v talianskom meste Maranello. Skonštruovali ho v roku 1952 s osobnou účasťou samotného Enzo Ferrariho. Tento historický hydroplán sa teraz pripravuje na svoje nadchádzajúce 70. výročie s obnoveným motorom v známom technickom centre Ferrari Classiche. viac »

Dovolenkári môžu z Košíc letieť do deviatich krajín a 13 prímorských destinácií

Letisko Košice
20.06.2019

Služby Letiska Košice využije počas letnej sezóny viac dopravcov ako obvykle, lietať sa dá až do deviatich krajín a celkovo do 13 prímorských destinácií. Do viacerých destinácií bude opäť možné zakúpiť si aj samostatné letenky. „Čo poteší tých cestovateľov, ktorí preferujú individuálnu organizáciu svojich dovoleniek,“ uviedla pre TASR Karolína Linhartová z Letiska Košice. viac »

V prípade meškania alebo zrušenia letu vzniká nárok na odškodnenie

V prípade meškania alebo
14.06.2019

Obdobie dovoleniek sa blíži a s nimi aj riziko, že sa môže cesta skomplikovať. Meškajúci let je každodenným javom, ktorý ale výrazne narastá práve v čase letných dovoleniek. S rastom leteckej dopravy sa zvyšuje aj počet cestujúcich, ktorých let sa výrazne omeškal alebo bol zrušený. Meškanie aj niekoľko desiatok minút sa v plnej sezóne pomaly stáva bežnou vecou. A očakáva sa, že celú situáciu ešte zhorší uzemnenie Boeingu 737 – Max. viac »

Drony budú musieť mať svoje štátne poznávacie značky

Drony budú musieť mať
13.06.2019

Drony dostanú štátne poznávacie značky (ŠPZ) a ich majitelia budú musieť zložiť skúšku. Desaťtisíce ľudí si budú musieť zaregistrovať drony a skladať prostredníctvom online testov skúšku zameranú nielen na ich ovládanie, ale aj na znalosti z meteorológie. Okrem toho budú musieť dokázať, že poznajú pravidlá, ktoré používanie bezpilotných lietajúcich prostriedkov upravujú. viac »

Ženy v Naí Dillí budú v MHD cestovať zadarmo

Starý bazár, Dillí, India
12.06.2019

Takmer milión žien v indickom meste Naí Dillí bude môcť využívať bezplatnú verejnú dopravu. Ide o súčasť snáh o zvýšenie bezpečnosti v indickej metropole. Toto opatrenie sa bude týkať okolo 850.000 žien a začne platiť o dva-tri mesiace, informovala agentúra AFP. viac »


Sobota, 18. január. 2020. Meniny má Bohdana.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa