Európske bary, kluby a krčmy

Budapešť: čo nenájdete v bedekri

29.12.2012 | | Hodnotenie článku: 3.80

MAĎARSKO - Ako vyzerajú najlepšie podniky u našich južných susedov? Kde sa dá výborne najesť za rozumnú cenu? Kam sa ísť zabaviť, ak nemáte chuť na otrepané diskotéky? V tomto článku sa dočítate o reštauráciách a baroch, ktoré by ste inak našli zrejme len náhodou. Nebudeme totiž hovoriť o žiadnych „michelinských“ hviezdach, ale o skutočných prekvapeniach, ktoré Budapešť ponúka.

Viac článkov

Top londýnske kokteilové bary

The Coburg Bar, Londýn,
01.12.2012

VEĽKÁ BRITÁNIA - Synonymom pre Londýn je pivárska kultúra a pinta ležiaka alebo čierneho piva. Zatiaľ čo sa ale momentálne hovorí o úpadku tradičných pivární, pokroková kokteilová scéna prekvitá a začína určovať trend, myslí si Kara Newmanová, autorka knihy Spice & Ice: 60 tongue-tingling cocktails (Korenie a ľad: 60 jazyk-brniacich kokteilov). viac »

Na pivko do Dublinu

Krčma The Brazen Head
06.01.2011

ÍRSKO - Dublin je mesto plné krčiem. Od moderných megapubov, útulných malých krčmičiek, ktoré neboli vymaľované od roku 1916, cez krčmy poskytujúce miesto ľudovým hudobníkom, až po krčmy pre takzvaných vážnych konzumentov. Ponúkame vám preto zoznam krčiem, ktoré sa podľa nás oplatí navštíviť, ak sa nachádzate v Dubline a dostanete chuť nielen na pivo... viac »


Streda, 15. august. 2018. Meniny má Marcela.

Foto dňa