Doprava a cestovanie

Finnair začal s predajom jedla z biznis triedy v supermarkete, záujem je obrovský

27.10.2020 |

Fínska letecká spoločnosť Finnair začala predávať jedlo z biznis triedy v supermarkete. Cieľom je zabrániť rozsiahlemu prepúšťaniu v cateringovej divízii.

Viac článkov

Poľská letecká spoločnosť LOT začne z Budapešti lietať do Soulu a 4 miest Európy

Mrakodrap Lotte World Tower
08.08.2019

Poľská národná letecká spoločnosť LOT bude od septembra lietať z Budapešti do kórejského Soulu a štyroch európskych miest - Prahy, Belehradu, Stuttgartu a Sofie, oznámil v maďarskom hlavnom meste generálny riaditeľ LOT-u Rafal Milczarski. viac »

Z Bratislavy pribudne nová pravidelná letecká linka do Odesy na Ukrajine

Letisko M. R. Štefánika
07.08.2019

Z Letiska M. R. Štefánika budú môcť cestujúci využiť už tretiu pravidelnú leteckú linku na Ukrajinu. Po Kyjeve a Ľvove otvorí dopravca Wizz Air od novembra aj letecké spojenie z Bratislavy do Odesy pri Čiernom mori. Nová letecká linka bude k dispozícii od 3. novembra 2019 s frekvenciou dvakrát týždenne, v stredu a v sobotu. viac »

Väzenie a obrovské pokuty! Už o pár hodín začne v Chorvátsku lov na pirátov ciest

Väzenie a obrovské pokuty!
30.07.2019

Chorvátsko dlhodobo patrí k najobľúbenejším destináciám dovolenkujúcich Slovákov a na rozdiel od vzdialenejších krajín sem väčšina ľudí cestuje autom. Vodiči by teraz mali dodržiavaniu všetkých predpisov a nariadení venovať ešte väčšiu pozornosť, Chorváti zavelili do útoku proti cestným pirátom. viac »

Chorvátsko vlakom: Takto sa dostanete k slovenskému moru najpohodlnejšie

Železnica v Splite
30.07.2019

Časť Slovákov miluje Chorvátsko, ale potom je tu aj veľká skupina tých, ktorí ho zatracujú kvôli dlhému a nie veľmi pohodlnému cestovaniu autom alebo autobusom. Pre týchto dovolenkárov prichádza zaujímavá ponuka v podobe prepravy vlakom, ktorý má k dispozícii pohodlné nočné spoje v ležadlových vagónoch. viac »

Sklamanie v Tatrách: Z Popradu sa do Amsterdamu lietať nebude

Amsterdam
24.07.2019

Spod Tatier sa nebude lietať do Amsterdamu. O toto letecké spojenie malo záujem popradské letisko, zámer sa mu však nepodarilo zrealizovať. viac »


Streda, 28. október. 2020. Meniny má Dobromila.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa