Najlepšie výlety

Dovolenka v Nízkych Tatrách: 10 najzaujímavejších tipov na výlety

25.06.2020 |

HOTEL PARTIZÁN **** na Táľoch sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. Je ideálnym východiskovým bodom pre poznávacie výlety, ktoré sú dokonca začlenené do rodinného animačného programu. Ak je vašou prioritou poldenný či celodenný program pre spoznávanie Horehronia na vlastnú päsť, odporúčame niektoré z týchto desiatich destinácií.

Viac článkov

6 prírodných atrakcií v Žilinskom kraji

Vrbické pleso
15.05.2020

Žilinský kraj je hotovým rajom pre milovníkov prírody. Stačí menovať regióny ako Orava, Kysuce, oblasť Nízkych Tatier alebo Veľkej Fatry, aby ste hneď dostali niekoľko námetov na zaujímavé výlety. K tomu vám pridáme ešte pár ďalších tipov na zaujímavé výlety. viac »

7 prírodných atrakcií v Banskobystrickom kraji

Špania dolina
07.05.2020

Príroda v banskobystrickom kraji prichádza so svojimi silnými tromfami, ktoré vás presvedčia o tom, že i keď momentálne nemôžete cestovať, istotne sa nebudete nudiť. Aj bez návštevy dobre známych pamiatok a atrakcií sa nemusíte báť toho, že by ste si nedokázali vymyslieť mnoho tipov na výlety v tomto regióne. My vám ponúkame sedem zaujímavostí, ktoré vás zavedú na nové a nezabudnuteľné miesta. viac »

7 prírodných atrakcií v Trenčianskom kraji

Haluzická tiesňava
30.04.2020

Dnešné prechádzky prírodou nás zavedú do Trenčianskeho kraja. Opäť sa môžete tešiť na skvelé tipy na zaujímavé miesta, ale aj zrúcaniny, ktoré môžete navštíviť napriek opatreniam kvôli koronavírusu Covid-19. Výlety do prírody sú nielen povolené, ale odborníci ich navyše aj odporúčajú, pretože pomáhajú dýchacej sústave a udržiavajú nás v dobrej kondícii. viac »

7 prírodných atrakcií v Košickom kraji

Slanecký hrad bol gotický
24.04.2020

Pekné počasie už láka na výlety do prírody. I keď úrady odporúčajú dodržiavať karanténu, stále máme možnosť vybrať sa raz za čas na dlhšiu prechádzku. Tú by sme mali absolvovať v odľahlejších miestach, kde môžeme dodržiavať potrebné opatrenia. Ideálne sú rôzne prírodné atrakcie a zrúcaniny, kde si počas týchto dní môžete urobiť spoločné rodinné výlety. viac »

7 prírodných atrakcií v Prešovskom kraji

Na snímke vrchol Oblík
17.04.2020

Hlavnou prírodnou dominantou Prešovského kraja sú Vysoké Tatry, ktoré ponúkajú množstvo skvelých tipov na prechádzku touto krásnou oblasťou. Okrem samotných hôr sa opäť môžete tešiť aj na úžasné zrúcaniny, ktoré vám odhalia čosi viac o dejinách jednotlivých miest. Takže rúško nasadiť a hor sa na výlet! viac »

7 prírodných atrakcií v Nitrianskom kraji

Kostol svätého Michala archanjela
10.04.2020

Nitriansky kraj sa rozprestiera na juhu Slovenska a je známy vďaka viacerým krásnym lokalitám. Či už je to vrch Zobor a kalvária priamo pri Nitre alebo niektoré menej známe miesta, na výber máte z mnohých alternatív, kam sa aj v tomto období môžete vybrať na výlet do prírody. Takto zároveň nebudete porušovať ani odporúčania úradov ohľadom potrebnej izolácie v čase šírenia koronavírusu Covid-19. viac »

7 prírodných atrakcií v Bratislavskom kraji

Sandberg
03.04.2020

Milovníci cestovania teraz prežívajú ťažké obdobie. Nielen, že sa nemôžeme vybrať na spoznávanie cudzích krajín, ale výrazne obmedzené možnosti máme aj na Slovensku. Napriek tomu nemusíte zúfať, pretože vynaliezaví turisti si vždy dokážu nájsť možnosti na túlanie sa v pekných lokalitách. V každom kraji máme množstvo nádherných prírodných atrakcií a zrúcanín, kde sa nadýchate čerstvého vzduchu a zabudnete na všetko ohľadom koronavírusu. V našom seriáli vám predstavíme tie najzaujímavejšie miesta v jednotlivých slovenských krajoch. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 Nasledujúci >>
Pondelok, 6. júl. 2020. Meniny má Patrícia, Patrik.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa