Osobnosti

V Tatrách bude nakrúcať najväčšia bollywoodska hviezda: Vieme, kde ju stretnete

30.11.2019 |

O kráse našich Tatier zrejme nikto nepochybuje, aj preto už padli do oka nejednému filmárovi. Každému z nás samozrejme ako prvá napadne Medená veža, no v prostredí našich veľhôr nakrúcali aj Anděla na horách či americký seriál Marco Polo. Teraz prostredníctvom plátna spoznajú našu pýchu aj v ďalekej Indii. Do Tatier totiž o pár dní zamieri štáb s bollywoodskou megahviezdou.

Viac článkov

Jeden z najslávnejších horolezcov sveta Reinhold Messner má 75 rokov

Reinhold Messsner
17.09.2019

Taliansky horolezec Reinhold Messner vystúpil ako prvý na Mount Everest bez kyslíka, neskôr zdolal všetkých 14 svetových osemtisícoviek. Okrem výstupov na vrcholy prešiel taliansky dobrodruh naprieč Antarktídou a pokoril aj púšť Gobi. Dobrodruh, bývalý poslanec Európskeho parlamentu i autor bestsellerov sa v utorok 17. septembra dožíva 75 rokov. "Bez túžby prekonať nemožné zmiznú výzvy," hovorí Reinhold Messner a dodáva: "Okolo Everestu sa dnes točia len peniaze, honba za prestížou a bezduchý turizmus." viac »

Vzácny hosť v Bratislave: Vyspovedali sme najmladšieho cestovateľa, ktorý navštívil všetky krajiny sveta

James Asquith
27.08.2019

Príbeh Jamesa Asquitha je splneným snom každého cestovateľa. Do veku 24 rokov a 192 dní navštívil všetky krajiny sveta a dodnes je zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov ako najmladší, komu sa to podarilo. My sme ho počas jeho návštevy Bratislavy trochu vyspovedali. viac »

České herecké hviezdy na najdivokejšom výlete v živote: Tri mesiace na motorke Južnou Amerikou

Traja dobrodruhovia, tri motorky
21.08.2019

Traja vagamundi na motorkách na ceste v ústrety divočiny Strednej Ameriky! Českí herci Pavel Liška a Honza Révai a kameraman Hynek Bernard sa bez zbytočných špekulácii zbalili a vyrazili na najdivokejší čunder vo svojom živote. Počas troch mesiacov precestovali tisíce kilometrov od Panamy až po pestrofarebné Mexiko. O svoje dobrodružstvo plné nečakaných zážitkov sa podelia v zábavnej cestovateľskej show v septembri v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a v Žiline. viac »

Známa slovenská kapela dovolenkovala v Karibiku: Na Kube sme okúsili iný svet

S Hudbou Vesmirnou
11.08.2019

Zoskupenie S Hudbou Vesmírnou dodnes spomína na návštevu Kuby, kde pred časom nakrúcali videoklip k pesničke Netancuj už nikdy sám (Mi Corazón). Ako tvrdia, na Kube je absolútne iný svet. „Príroda, ľudia, neuveriteľný nočný život, všetko, čo sa týka Kuby je očarujúce. Treba tam ísť a zažiť si to,“ povedal v rozhovore pre agentúru SITA jeden z trojice interpretov Marek Koleno. viac »

Dovolenky prominentov: Slovenská herečka miluje more, no pod vodou takmer prišla o život

Lívia Bielovič
04.08.2019

Slovenská herečka Lívia Bielovič miluje more. Ako tvrdí, voda sama o sebe v nej vyvoláva príjemné pocity. „Asi aj viem prečo. Ja som totiž vodné znamenie, ryba...,“ zamyslela sa v rozhovore pre agentúru SITA. „Veľmi ma baví pozerať, ako plavci plávajú, pozerám sa rada na všetko, čo súvisí s vodou. Často sledujem aj cestopisy o moriach, jazerách a riekach... A more, to vyslovene milujem! Morské vodné športy ma celkovo upokojujú. Robí mi dobre, keď ich sledujem. Vždy je tam niekoľko sekcií, keď sa pri nich zadýcham, občas si aj pospím, no hlavne mi to zakaždým ulahodí,“ poznamenala Bielovič. viac »

S úsmevom po Slovensku: RTVS uvedie novú cestovateľskú šou

S úsmevom po Slovensku:
01.08.2019

S úsmevom po Slovensku je názov novej cestovateľskej šou, ktorú od septembra prinesie Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS). "Ukáže krásy Slovenska, prinesie aj zábavu a napätie," TASR o tom informovala PR manažérka Silvia Turnerová. viac »

Dovolenkové tipy: Spevák Miro Jaroš sa vždy rád vracia do Izraela

Miro Jaroš
28.07.2019

Slovenský spevák Miro Jaroš trávi letné dni prácou i oddychom. Možno jeho výber letnej dovolenky inšpiruje aj vás. viac »

Dovolenkové tipy: Robo Opatovský prezradil, ako strávi leto

Slovenský spevák Robo Opatovský
11.07.2019

Fanúšikovia môžu známeho speváka počas nasledujúcich mesiacov vidieť na rôznych mestských slávnostiach. Okrem toho bude cestovať s rodinkou po Slovensku a zavíta aj k moru. Kde presne bude tráviť leto? viac »

Dovolenkové tipy: Speváčka Kristína Peláková prezradila, ako strávi leto

Speváčka Kristína Peláková
30.06.2019

Slovenská speváčka Kristína v týchto dňoch plánuje so svojím manželom a manažérom Mariánom Kavuličom letnú dovolenku. Kam sa vyberie? viac »

Svetové hviezdy dovolenkujú v Európe: Najviac ich stretnete v Grécku a Taliansku

Alessandra Ambrosio na gréckom
22.06.2019

Občas môžete síce na nejakú hviezdu svetového kalibru natrafiť aj na Slovensku, oveľa viac ich ale dovolenkuje v obľúbených prímorských destináciách. Hoci si môžu dovoliť výlet na ktorékoľvek miesto na planéte, mnohí trávia leto u nás v Európe. Možno ich výber inšpiruje aj vás. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 Nasledujúci >>
Streda, 11. december. 2019. Meniny má Hilda.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa