Osobnosti

Šampión F1 na dovolenku v Grécku nikdy nezabudne! VIDEO Namiesto lehátka boj so špinou

09.08.2018 |

Znečistenie planéty je problém, pred ktorým viac nemôžeme zatvárať oči. Uvedomuje si to aj čoraz viac známych osobností, najmä keď uvidia šokujúce dôkazy na vlastné oči. Nedávno sa o tom presvedčil aj jeden z najznámejších športovcov sveta, jazdec Formuly 1 Lewis Hamilton. Ten dovolenkoval na gréckom ostrove Mykonose, ktorý mu rozhodne neukázal len svoju peknú stránku.

Viac článkov

Dovolenkové tipy: Zuzana Smatanová prezradila, ako trávi leto

Zuzana Smatanová
04.08.2018

Slovenská speváčka Zuzana Smatanová má vo veľkej obľube letné festivaly a atmosféru, ktorá na nich panuje. "Leto je preto pre mňa najkrajšia časť roka, milujem hlavne festivaly. Robí ma šťastnou, keď môžem ísť za ľuďmi, ktorí majú chuť sa baviť," priznala v rozhovore pre agentúru SITA. viac »

Dovolenkové tipy: Soňa Skoncová prezradila svoje plány na leto

Soňa Skoncová
27.07.2018

Slovenská modelka a moderátorka Soňa Skoncová si už užila dovolenku s mamou a sestrou na Sardínii. Zvyšok leta už bude tráviť viac-menej na Slovensku, navštíviť by ale ešte chcela aj japonské Tokio, kde kedysi žila. viac »

Dovolenkové tipy: Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová prezradila svoje plány na leto

Miss Slovensko 2018 Dominika
20.07.2018

Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová je podľa vlastných slov vyslovene letný typ. „Mám veľmi rada slniečko, opaľovanie, plávanie v mori a leňošenie pod slnečníkom. A hoci je leto pre niekoho absolútnym relaxom, časom ničnerobenia, určite to nie je môj prípad. Veľmi rada trávim voľný čas aktívne, najradšej v tieni nejakého stromu na víkendovej rybačke,“ prezradila v rozhovore pre agentúru SITA. viac »

Dovolenkové tipy: Karolína Chomisteková prezradila svoje plány na leto

Karolína Chromisteková
13.07.2018

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková zbožňuje slnko a teplo. "Keď je teplo, nepotrebujem toľko spánku. Jedna z najväčších pasií pre mňa je, ísť si na dovolenke s východom slnka zabehať po pláži, následne si zaplávať a vychutnať si po tomto krásnom začiatku dňa raňajky," povedala v rozhovore pre agentúru SITA. viac »

Zážitok na celý život: Slováci v Keni stretli starú mamu Barracka Obamu

Sarah Obamová
11.07.2018

Členovia a členky výpravy KETANGA 2018, ktorú zorganizovala Katedra regionálnej geografie Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského, navštívili v Keni Sarah Obamovú, starú mamu bývalého amerického prezidenta Baracka Obamu. viac »

Dovolenkové tipy: Janko Kuric prezradil svoje plány na leto

Janko Kuric s manželkou
04.07.2018

Slovenský spevák a frontman skupiny Vidiek Janko Kuric plánuje cez leto mnoho festivalov aj nakrúcanie videoklipu, stihne však aj dovolenku s rodinou. viac »

Dovolenkové tipy: Lucie Vondráčková prezradila svoje plány na leto

Dovolenkové tipy: Lucie Vondráčková
27.06.2018

Česká speváčka Lucie Vondráčková bude tráviť leto v rodnom Česku aj doma v Kanade. "My to máme vždy tak pol na pol, prvú polovicu leta budeme v Kanade a druhá polovica je už dosť pracovná, to už bude august a budem v konečných prípravách albumu, čo je zakaždým úplné šialenstvo, takže sa musím v Kanade psychicky pripraviť na to, že príde masaker. Ale tak to býva vždy," povedala v rozhovore pre agentúru SITA. viac »

Dovolenkové tipy: Roman Pomajbo prezradil svoje plány na leto

Roman Pomajbo
19.06.2018

Slovenský herec Roman Pomajbo plánuje tráviť leto predovšetkým s manželkou a tromi dcérami Vivien, Noemi a Timeou. „Veľmi sa teším, že budem cez leto plnohodnotný otec, lebo počas roka som furt niekde a po večeroch, keď sú dievčatá doma, zasa odchádzam do divadla. To mi niekedy doslova trhá žily, párkrát som bol vážne smutný, tak som si povedal, že im to v lete vynahradím. Veľmi sa na to teším. Myslím si, že je to dôležité, lebo práve deti sú zmyslom môjho života,“ vyznal sa v rozhovore pre agentúru SITA. viac »

Eistein ako cestovateľ: Denníky slávneho vedca odhaľujú mnohé prekvapenia

Albert Einstein
17.06.2018

Čerstvo publikované súkromné cestovateľské denníky Alberta Einsteina odhaľujú jeho rasistické a xenofóbne názory. Zápisky vznikli medzi októbrom 1922 a marcom 1923 počas fyzikových ciest Áziou a Blízkym východom a objavujú sa v nich povrchné a negatívne generalizácie. Číňanov napríklad označuje ako "pracovitých špinavých hlúpych ľudí". viac »

Dovolenkové tipy: Sisa Sklovska prezradila svoje plány na leto

Sisa Sklovská sa v
12.06.2018

Slovenská speváčka Sisa Sklovská si leto plánuje poriadne užiť. Do diára preto zaradila aj dovolenku na gréckom Mykonose. Keď jej skončia pracovné povinnosti v Divadle Nová scéna, čaká ju však ešte koncert v Ríme. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 Nasledujúci >>
Štvrtok, 16. august. 2018. Meniny má Leonard.

Foto dňa