Slovenské aquaparky, kúpaliská, plavárne

Thermalpark v Dunajskej Strede koncom týždňa otvára vynovený veľký bazén

27.06.2019 |

Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede prechádza viacerými zmenami a modernizáciou. Veľký plavecký bazén po rozsiahlej rekonštrukcii sprístupnia koncom tohto týždňa. Návštevníci sa okrem vynoveného bazéna môžu tešiť aj na úpravu jeho okolie, zaujímavo riešené jazierka a na novinky v kempingu.

Viac článkov

Slnko, voda, zábava: 5 najväčších akvaparkov na Slovensku vám nahradí aj more

Akvapark v Bešeňovej
14.05.2019

Slováci radi a často vyhľadávajú miesta, kde sa môže zabaviť a zároveň oddychovať celá rodina. Vybrali sme pre vás lokality, kde slovenské rodiny najradšej trávia spoločný čas, a to najmä v lete. viac »

Kúpalisko Zelená žaba - medzník vo vývoji slovenskej architektúry

Unikátne kúpalisko Zelená žaba,
05.04.2019

Synergia s existujúcimi investíciami českého podnikateľa Iva Valentu v trenčianskom regióne, ale aj jeho nostalgické spomienky na návštevy kúpaliska Zelená žaba v mladosti, boli hlavnými dôvodmi rekonštrukcie unikátneho kúpaliska v Trenčianskych Tepliciach po 15-ročnom chátraní. viac »

Brehy Zemplínskej šíravy zdobia aj v tomto roku pieskové sochy

Brehy Zemplínskej šíravy zdobia
09.07.2018

Na brehu Zemplínskej šíravy v stredisku Kaluža vyrástli aj toto leto sochy z piesku. Kým vlaňajšie pieskové kráľovstvo patrilo rozprávkovým postavám, tento rok mu dominuje téma vody. viac »

Zemplínska šírava je na letnú sezónu pripravená, oficiálne ju otvoria 17. júna

Zemplínska Šírava
15.06.2018

Zemplínska šírava je na letnú sezónu pripravená. Oficiálne ju otvoria 17. júna o 18.00 h na amfiteátri Lúč v rekreačnom stredisku Hôrka. Vzorky vôd už odobrali, čaká sa na ich výsledky. viac »

Zaujímavosť obce Komoča - piesočná pláž pri rieke Váh

Komoča ponúka kemp s
10.07.2017

Pri rieke Váh v katastri obce Komoča v okrese Nové Zámky sa nachádza kemp, v areáli ktorého je vytvorená prírodná piesočnatá pláž. Ako TASR informoval prevádzkovateľ areálu Tibor Lukács, kemp je známy najmä tým, že sa tu organizuje medzinárodná súťaž vo varení - gastro festival. viac »

Dokonalé letné osvieženie: Veľký prehľad kúpalísk a akvaparkov na VÝCHODE

Dokonalé letné osvieženie: Veľký
28.07.2016

Milovníci vodných radovánok si na svoje prídu aj na východe Slovenska. V porovnaní s ostatnými časťami je tu síce kúpalísk a vonkajších akvaparkov trochu menej, určite si však medzi nimi vyberiete a nájdete miesto na oddych aj zábavu presne podľa vašich predstáv. viac »

Balzam na telo i dušu: TOP kúpaliská a akvaparky na STREDNOM Slovensku

Uvoľnenie pre telo i
27.07.2016

Stredné Slovensko sa môže pochváliť najväčším počtom termálnych kúpalísk a akvaparkov. My sme pre vás zmapovali tie najnavštevovanejšie. Ak hľadáte letné osvieženie a nepohrdnete ani zábavnými aktivitami, určite je z čoho vyberať. viac »

Vodná zábava na ZÁPADNOM Slovensku: Veľký prehľad kúpalísk a akvaparkov

Vodná zábava na ZÁPADNOM
26.07.2016

Ak túžite po zábave a letnom osviežení pri vode, nemusíte za nimi cestovať ďaleko. Akvaparky a termálne kúpaliská na svetovej úrovni máme priamo pod nosom. Dnes vám predstavujeme tie, ktoré sa nachádzajú na západe Slovenska. viac »

Letná sezóna na košických kúpaliskách začína už čoskoro: Prvá otvára „Ryba"

Letná sezóna na košických
09.06.2016

Leto klope na dvere a teploty už atakujú tridsaťstupňovú hranicu a bude ešte teplejšie. Po skúsenostiach v minulých rokoch, sa letná sezóna na košických kúpaliskách začne o niečo skôr. Už finišujú práce v areáloch, bazény sú vyčistené, stánky a ihriská pripravené. V Košiciach majú návštevníci k dispozícií tri kúpaliska a počas leta k nim pribudne i zrekonštruované kúpalisko Červená Hviezda. viac »

Potulky po Slovensku – Bešeňová a jej termálne pramene

Bešeňová a jej okolie
10.11.2014

Obec preslávená najmä svojim geologickým bohatstvom má i bohatú históriu. Prvá písomná zmienka pochádza z 13. storočia, kedy kráľ Belo IV. daroval istému Marcelovi majetok spolu s listinou. Neskôr mu dal panovník i ďalšie územia medzi Váhom a Potokom. Práve tu vznikla osada s názvom odvodeným od svojho majiteľa - Marcelová. Z nej sa neskôr vyformovala dnešná obec. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Streda, 22. január. 2020. Meniny má Zora.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa