Najlepšie výlety

Malé Karpaty - dokonalé spojenie prírodných krás s vinárskou tradíciou

27.09.2020 |

Atraktívnou kulisou Bratislavy a jej okolia je pohorie Malých Karpát. Na ich juhovýchodných svahoch sa rozvinula vinohradnícka tradícia – ležia tu známe obce a mestá Rača (mestská časť Bratislavy), Svätý Jur, Pezinok, Vinosady a Modra.

Viac článkov

7 prírodných atrakcií v Košickom kraji

Slanecký hrad bol gotický
24.04.2020

Pekné počasie už láka na výlety do prírody. I keď úrady odporúčajú dodržiavať karanténu, stále máme možnosť vybrať sa raz za čas na dlhšiu prechádzku. Tú by sme mali absolvovať v odľahlejších miestach, kde môžeme dodržiavať potrebné opatrenia. Ideálne sú rôzne prírodné atrakcie a zrúcaniny, kde si počas týchto dní môžete urobiť spoločné rodinné výlety. viac »

7 prírodných atrakcií v Prešovskom kraji

Na snímke vrchol Oblík
17.04.2020

Hlavnou prírodnou dominantou Prešovského kraja sú Vysoké Tatry, ktoré ponúkajú množstvo skvelých tipov na prechádzku touto krásnou oblasťou. Okrem samotných hôr sa opäť môžete tešiť aj na úžasné zrúcaniny, ktoré vám odhalia čosi viac o dejinách jednotlivých miest. Takže rúško nasadiť a hor sa na výlet! viac »

7 prírodných atrakcií v Nitrianskom kraji

Kostol svätého Michala archanjela
10.04.2020

Nitriansky kraj sa rozprestiera na juhu Slovenska a je známy vďaka viacerým krásnym lokalitám. Či už je to vrch Zobor a kalvária priamo pri Nitre alebo niektoré menej známe miesta, na výber máte z mnohých alternatív, kam sa aj v tomto období môžete vybrať na výlet do prírody. Takto zároveň nebudete porušovať ani odporúčania úradov ohľadom potrebnej izolácie v čase šírenia koronavírusu Covid-19. viac »

7 prírodných atrakcií v Bratislavskom kraji

Sandberg
03.04.2020

Milovníci cestovania teraz prežívajú ťažké obdobie. Nielen, že sa nemôžeme vybrať na spoznávanie cudzích krajín, ale výrazne obmedzené možnosti máme aj na Slovensku. Napriek tomu nemusíte zúfať, pretože vynaliezaví turisti si vždy dokážu nájsť možnosti na túlanie sa v pekných lokalitách. V každom kraji máme množstvo nádherných prírodných atrakcií a zrúcanín, kde sa nadýchate čerstvého vzduchu a zabudnete na všetko ohľadom koronavírusu. V našom seriáli vám predstavíme tie najzaujímavejšie miesta v jednotlivých slovenských krajoch. viac »


<< Predchádzajúci 1 2 3 4 5 Nasledujúci >>
Pondelok, 28. september. 2020. Meniny má Václav.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa