Kam na dovolenku - tipy

Zabudnite na davy turistov: Nahraďte preplnené atrakcie rovnako atraktívnymi dvojníkmi

09.07.2020 |

Aj na vlastnej koži niekedy počas cestovania pociťujeme, že turizmus už siaha za svoje hranice možností. Tie najznámejšie atrakcie sú natoľko preplnené návštevníkmi, že si už nedokážeme vychutnať ich čaro. Menia sa na masové trháky, ktorým ukradli ich hlavné myšlienky. Preto vám prinášame niekoľko dvojníkov, s ktorými zažijete rovnakú zábavu a môžete sa spoľahnúť na to, že vás tam nebudú čakať davy zvedavých dovolenkárov.

Viac článkov

NA CESTÁCH V ríši mŕtvych

NA CESTÁCH V ríši
28.06.2010

FRANCÚZSKO/ video - Zatuchnutý vzduch, temné spletité schody, drobný vŕzgajúci štrk pod nohami a potom tabuľka s nápisom: „Stoj! Tu začína ríša mŕtvych.“ viac »

NA CESTÁCH Z miesta na miesto

NA CESTÁCH Z miesta
22.06.2010

KAMBODŽA/ THAJSKO - Som dobrodruh - začiatočník. Takže, keď prišla ponuka vycestovať do Ázie a určitý čas tráviť v Kambodži, neváhala som... viac »

NA CESTÁCH Skadarské jazero

Čierna hora pristav vo
18.06.2010

ČIERNA HORA/ video – Skadarské jazero je najväčším jazerom Balkánu. Jeho plocha kolíše od 400 do 550 kilometrov štvorcových, podľa vodného stavu a ročného obdobia... viac »

NA CESTÁCH Náhoda je blbec

NA CESTÁCH Náhoda je
17.06.2010

BULHARSKO/ video - Čože? Ty ideš na dovolenku do Bulharska?, čudovali sa známi. To nemáš na nič lepšie? viac »

NA CESTÁCH Babská jazda

NA CESTÁCH Babská jazda
16.06.2010

ČIERNA HORA - Babská jazda. Aj tak by sa dala nazvať moja letná dovolenka s kamarátkou. Predstavy, očakávania, základne informácie zaplavili našu myseľ a nechali sme sa uniesť letnou atmosférou nasiaknutou vôňou nepoznania, niečoho nového... viac »

EXTRA Zachránili mladú jachtárku

EXTRA Zachránili mladú jachtárku
14.06.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY / video – Šestnásťročná americká jachtárka sa chcela stať najmladším človekom, ktorému sa podarilo oboplávať svet. Po tom, čo vlna zlomila stožiar na jej jachte, musela ju zachraňovať francúzska rybárska loď. viac »

NA CESTÁCH Extra bonus vo Vancouvri

Vancouver
11.06.2010

KANADA - Váš let je zrušený, najbližší možný až o týždeň, oznámila operátorka letu Air Canada do Európy. Za normálnych okolností stresujúca situácia, nie však keď sa nachádzate v jednom z najkrajších miest na svete – Vancouvri. viac »

NA CESTÁCH Ako bezpečne prežiť noci v Thajsku

NA CESTÁCH Ako bezpečne
10.06.2010

THAJSKO/ video - Každoročne desaťtisíce turistov, väčšinou mužov, najrôznejších úchyliek a komplexov, obsadia stovky barov v Bangkoku, Pattayi či Phukete a za niekoľko stoviek sa v spoločnosti predčasne dospelých detí pokúsia vyriešiť svoj sexuálny problém... viac »

NA CESTÁCH Za jazykom a zárobkom na Cyprus

Cyprus
26.05.2010

CYPRUS - Chodia do sveta aby videli, skúsili a zarobili. Svet však nie je len veľký, krásny a otvorený, ale často aj špinavý, škaredý a zlý... viac »

NA CESTÁCH Ako sardinky

NA CESTÁCH Ako sardinky
25.05.2010

GRÉCKO - Kúpte si dovolenku k moru do Grécka, ako my. Transfer autobusom. Po prejdení vyše tisíc kilometrov sa tak určite budete cítiť. Ako sardinky v konzerve. viac »


Streda, 23. september. 2020. Meniny má Zdenka.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa