Kam na dovolenku - tipy

Dovolenkové tipy: Spevák Miro Jaroš sa vždy rád vracia do Izraela

28.07.2019 |

Slovenský spevák Miro Jaroš trávi letné dni prácou i oddychom. Možno jeho výber letnej dovolenky inšpiruje aj vás.

Viac článkov

NA CESTÁCH Ako bezpečne prežiť noci v Thajsku

NA CESTÁCH Ako bezpečne
10.06.2010

THAJSKO/ video - Každoročne desaťtisíce turistov, väčšinou mužov, najrôznejších úchyliek a komplexov, obsadia stovky barov v Bangkoku, Pattayi či Phukete a za niekoľko stoviek sa v spoločnosti predčasne dospelých detí pokúsia vyriešiť svoj sexuálny problém... viac »

NA CESTÁCH Za jazykom a zárobkom na Cyprus

Cyprus
26.05.2010

CYPRUS - Chodia do sveta aby videli, skúsili a zarobili. Svet však nie je len veľký, krásny a otvorený, ale často aj špinavý, škaredý a zlý... viac »

NA CESTÁCH Ako sardinky

NA CESTÁCH Ako sardinky
25.05.2010

GRÉCKO - Kúpte si dovolenku k moru do Grécka, ako my. Transfer autobusom. Po prejdení vyše tisíc kilometrov sa tak určite budete cítiť. Ako sardinky v konzerve. viac »

NA CESTÁCH Rastafariáni, reggae a sloboda

NA CESTÁCH Rastafariáni, reggae
14.05.2010

POBREŽIE SLONOVINY / video – S drevenými búdami na pláži tienenými palmami, všadeprítomnými dredmi, etiópskymi vlajkami a maľbami Júdskeho leva, by mohla byť táto rastafariánska dedina prakticky kdekoľvek v západnej Afrike. viac »

NA CESTÁCH Dve blondínky na cestách

NA CESTÁCH Dve blondínky
11.05.2010

TALIANSKO - Milujem Taliansko. Milujem tú krásnu melodickú taliančinu, ktorou hovorí sympatický temperamentný a pre nás možno trošku hlučný národ viac »

NA CESTÁCH Dve bláznivé baby schopné všetkého

Tunis
05.05.2010

TUNISKO/ video - S príchodom leta sa s kamoškou zobúdzame zo zimného spánku a hlavou nám vŕta len jedno: DOVOLENKA! Cestovanie máme v krvi. Uprednostňujeme last-minute, nikdy nevieme, v ktorej krajine zakotvíme. viac »

NA CESTÁCH Vášnivá diera v zuboch

NA CESTÁCH Vášnivá diera
02.05.2010

JUŽNÁ AFRIKA - Vďaka zlatým zubom, ktoré sa mu lesknú v juhoafrickom slnku, má Yazeed žiarivý úsmev. Mladý muž je tiež hrdý na to, že môže odložiť svoj umelý chrup a ukázať ďasná zbavené horných rezákov, akúsi „dieru“, ktorá je medzi miešancami z Kapského mesta práve v móde. viac »

TURECKO Staré kúpele v Istanbule

TURECKO Staré kúpele v
27.04.2010

TURECKO - Staré kúpele v Istanbule hostili kedysi intrigánskych pašov a pekne tvarované konkubíny, než ich moderné kúpeľne poslali do výslužby, ale ich príťažlivosť pre turistov a rozvoj kúpeľného priemyslu sľubuje skoré oživenie. viac »

NA CESTÁCH Lákavá Sýria

Sýria
25.04.2010

SÝRIA/ video - Iránski pútnici sa modlia vedľa Arabov v umajjovskej mešite z 8.storočia, jednej z najväčších svätýň islámu. V neďalekej ulici sledujú európski turisti reštaurovanie paláca z časov osmanskej ríše... viac »

NA CESTÁCH Posledná európska divočina

Budova parlamentu v Bukurešti
25.04.2010

RUMUNSKO/ video - Nie každé európske mesto na vás zapôsobí takou svojskou atmosférou ako Bukurešť. Možno je to dané nedávnou pohnutou históriou, zvláštnou zmesou štýlov, veľkorysým priestorom, sociálnymi rozdielmi a kontrastom medzi starým a novým. A možno je to v ľuďoch, v ich charaktere a osudoch... viac »


Štvrtok, 24. október. 2019. Meniny má Kvetoslava.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa