Kam na dovolenku - tipy

Dovolenkové tipy: Spevák Miro Jaroš sa vždy rád vracia do Izraela

28.07.2019 |

Slovenský spevák Miro Jaroš trávi letné dni prácou i oddychom. Možno jeho výber letnej dovolenky inšpiruje aj vás.

Viac článkov

NA CESTÁCH Aborigéni - atrakcia pre turistov

Aborigéni
08.07.2010

AUSTRÁLIA/ video - Jedna z najvyhľadávanejších atrakcií Austrálie - miestni domorodci, sú v reálnom živote odsúdení na zánik... viac »

NA CESTÁCH Najkrajší pohľad na Rio je zo slumu

Rio Vidigal
01.07.2010

BRAZÍLIA/ video – Rolf fičí na motorke kľukatými uličkami chudobnej riodejaneirskej štvrti Vidigal, míňa skupinku rozveselených prekupníkov drog nabíjajúcich pištole a potom sa vynorí na plošine na úbočí útesu neďaleko niekoľkých zbúraných chatrčí. viac »

NA CESTÁCH Rýchla kuchyňa po rusky

NA CESTÁCH Rýchla kuchyňa
30.06.2010

RUSKO - Komunistický prevrat v Rusku prekazilo niekoľko tisíc stúpencov demokracie, ktorí stáli v ceste tankom – vo fronte pred jedinou moskovskou reštauráciou McDonald´s, žartoval pred rokmi satirik Art Buchwald. viac »

NA CESTÁCH V ríši mŕtvych

NA CESTÁCH V ríši
28.06.2010

FRANCÚZSKO/ video - Zatuchnutý vzduch, temné spletité schody, drobný vŕzgajúci štrk pod nohami a potom tabuľka s nápisom: „Stoj! Tu začína ríša mŕtvych.“ viac »

NA CESTÁCH Z miesta na miesto

NA CESTÁCH Z miesta
22.06.2010

KAMBODŽA/ THAJSKO - Som dobrodruh - začiatočník. Takže, keď prišla ponuka vycestovať do Ázie a určitý čas tráviť v Kambodži, neváhala som... viac »

NA CESTÁCH Skadarské jazero

Čierna hora pristav vo
18.06.2010

ČIERNA HORA/ video – Skadarské jazero je najväčším jazerom Balkánu. Jeho plocha kolíše od 400 do 550 kilometrov štvorcových, podľa vodného stavu a ročného obdobia... viac »

NA CESTÁCH Náhoda je blbec

NA CESTÁCH Náhoda je
17.06.2010

BULHARSKO/ video - Čože? Ty ideš na dovolenku do Bulharska?, čudovali sa známi. To nemáš na nič lepšie? viac »

NA CESTÁCH Babská jazda

NA CESTÁCH Babská jazda
16.06.2010

ČIERNA HORA - Babská jazda. Aj tak by sa dala nazvať moja letná dovolenka s kamarátkou. Predstavy, očakávania, základne informácie zaplavili našu myseľ a nechali sme sa uniesť letnou atmosférou nasiaknutou vôňou nepoznania, niečoho nového... viac »

EXTRA Zachránili mladú jachtárku

EXTRA Zachránili mladú jachtárku
14.06.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY / video – Šestnásťročná americká jachtárka sa chcela stať najmladším človekom, ktorému sa podarilo oboplávať svet. Po tom, čo vlna zlomila stožiar na jej jachte, musela ju zachraňovať francúzska rybárska loď. viac »

NA CESTÁCH Extra bonus vo Vancouvri

Vancouver
11.06.2010

KANADA - Váš let je zrušený, najbližší možný až o týždeň, oznámila operátorka letu Air Canada do Európy. Za normálnych okolností stresujúca situácia, nie však keď sa nachádzate v jednom z najkrajších miest na svete – Vancouvri. viac »


Štvrtok, 24. október. 2019. Meniny má Kvetoslava.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa