Kam na dovolenku - tipy

Zabudnite na davy turistov: Nahraďte preplnené atrakcie rovnako atraktívnymi dvojníkmi

09.07.2020 |

Aj na vlastnej koži niekedy počas cestovania pociťujeme, že turizmus už siaha za svoje hranice možností. Tie najznámejšie atrakcie sú natoľko preplnené návštevníkmi, že si už nedokážeme vychutnať ich čaro. Menia sa na masové trháky, ktorým ukradli ich hlavné myšlienky. Preto vám prinášame niekoľko dvojníkov, s ktorými zažijete rovnakú zábavu a môžete sa spoľahnúť na to, že vás tam nebudú čakať davy zvedavých dovolenkárov.

Viac článkov

NA CESTÁCH Mesto v tme

Kostol Dobrého Pastiera, Tekapo,
02.08.2010

NOVÝ ZÉLAND/ video - Malé novozélandské mestečko je potme a je na to patrične pyšné. Zatiaľ čo iné mestá vítajú noc osvietením ulíc a turistických atrakcií, Tekapo robí pravý opak... viac »

NA CESTÁCH Arabskí muži a láska

NA CESTÁCH Arabskí muži
29.07.2010

EGYPT/SLOVENSKO - Mamiii, dnes by sme sa mohli ísť konečne pozrieť do mesta. Pozajtra odchádzame z Hurghady a ešte sme neboli v meste... viac »

NA CESTÁCH Na Mojžišovej hore

NA CESTÁCH Na Mojžišovej
28.07.2010

EGYPT/ video - Za cieľ našej svadobnej cesty sme si vybrali arabskú krajinu - Egypt.... viac »

NA CESTÁCH V krajine tisíc a jednej noci

Jordánsko, Petra
26.07.2010

JORDÁNSKO/ video - Jedného dňa som dostala pozvanie na dovolenku do Jordánska. Jordánsko bola pre mňa jedna veľká neznáma. viac »

NA CESTÁCH Sicílske kráľovstvo

Taormina, Taliansko
22.07.2010

Cestu na Sicíliu sme sa rozhodli uskutočniť začiatkom septembra, hlavne kvôli nižším teplotám (okolo 30 stupňov), cestovali sme autobusom. viac »

NA CESTÁCH Madeira - zem vetra

NA CESTÁCH Madeira -
14.07.2010

PORTUGALSKO / video - Rozhodli sme sa spoznávať túto krajinu pomocou hromadnej dopravy. A to vám stojí za to! viac »

NA CESTÁCH Mostar - mesto mostov a silných kontrastov

NA CESTÁCH Mostar -
09.07.2010

BOSNA/ HERCEGOVINA - Na juhu Bosny a Hercegoviny sa ukrýva mestečko plné mostov i kontrastov. Stretáva sa tu prísnosť policajnej zložky v uniformách, ale aj príznačná balkánska pohostinnosť. viac »

NA CESTÁCH Aborigéni - atrakcia pre turistov

Aborigéni
08.07.2010

AUSTRÁLIA/ video - Jedna z najvyhľadávanejších atrakcií Austrálie - miestni domorodci, sú v reálnom živote odsúdení na zánik... viac »

NA CESTÁCH Najkrajší pohľad na Rio je zo slumu

Rio Vidigal
01.07.2010

BRAZÍLIA/ video – Rolf fičí na motorke kľukatými uličkami chudobnej riodejaneirskej štvrti Vidigal, míňa skupinku rozveselených prekupníkov drog nabíjajúcich pištole a potom sa vynorí na plošine na úbočí útesu neďaleko niekoľkých zbúraných chatrčí. viac »

NA CESTÁCH Rýchla kuchyňa po rusky

NA CESTÁCH Rýchla kuchyňa
30.06.2010

RUSKO - Komunistický prevrat v Rusku prekazilo niekoľko tisíc stúpencov demokracie, ktorí stáli v ceste tankom – vo fronte pred jedinou moskovskou reštauráciou McDonald´s, žartoval pred rokmi satirik Art Buchwald. viac »


Streda, 23. september. 2020. Meniny má Zdenka.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa