Kam na dovolenku - tipy

Cestovateľské hity roka: O tieto destinácie sa po uvoľnení opatrení turisti pobijú

22.02.2021 |

Svet sa opäť pomaly začína otvárať turizmu a hoci momentálne cestovatelia vyhľadávajú iba exotiku, kde je aktuálna pandemická situácia pod kontrolou, v lete by sme sa už mohli s našou záľubou opäť naplno rozbehnúť. Pri vyberaní dovolenky sa inšpirujte aj aktuálnymi horúcimi trendmi.

Viac článkov

NA CESTÁCH Džungľová svätyňa Angkor Vat

NA CESTÁCH Džungľová svätyňa
04.10.2010

KAMBODŽA/ video - Najväčší sakrálny komplex na svete stojí uprostred pralesa. Dlhý čas bol nedostupný kvôli teroru Červených Kmérov a indočínskej vojne... viac »

NA CESTÁCH Bejzbalová posadnutosť Kubáncov

NA CESTÁCH Bejzbalová posadnutosť
29.09.2010

KUBA/ video - Nič netušiaci návštevník centrálneho havanského parku si kvôli kriku a hádkam môže myslieť, že sa ocitol uprostred bitky či kontrarevolúcie. Názory si tu však, tvárou v tvár, vymieňajú vášniví kubánski fanúšikovia bejzbalu... viac »

NA CESTÁCH Ostrov naopak

NA CESTÁCH Ostrov naopak
28.09.2010

NOVÝ ZÉLAND/ video - Ak na niečo dlho myslíš, tak sa to určite aj stane... takto som asi uvažoval v mojej pohodlnej robote, kde som sedel celý deň na prepravkách a už dlhšie som sa pohrával s myšlienkou niekde znova vypadnúť, ale tentokrát už poriadne ďaleko. Prišlo to ako z jasného neba. viac »

NA CESTÁCH Jeden deň v Severnej Kórei

NA CESTÁCH Jeden deň
24.09.2010

KĽDR - Režim v Severnej Kórei vyhlasuje, že jeho krajina je zemou "žiarivých úsvitov", a možno preto tiež rozhoduje, o ktorej hodine majú vstávať jej občania... viac »

NA CESTÁCH V Tanzánii

NA CESTÁCH V Tanzánii
23.09.2010

TANZÁNIA/ video - Našli ste v ponuke cestovnej kancelárie exotickú Tanzániu? Nenechajte si ujsť túto krajinu, ktorá vznikla v roku 1964 spojením Tanganyiky a súostrovia Zanzibar, ujsť. viac »

NA CESTÁCH Pokušenie v Nice

NA CESTÁCH Pokušenie v
22.09.2010

FRANCÚZSKO/ video - Na prelome 19. a 20. storočia bolo síce Nice oslnivým prímorským letoviskom pre aristokratov, dnes však nepotrebujete plat celebrity, aby ste si pobyt v najživšom centre Francúzskej riviéry užili naplno... viac »

NA CESTÁCH Pozor, grizly

NA CESTÁCH Pozor, grizly
14.09.2010

ALJAŠKA/ video - Opatrne postupujem úzkym lesným chodníčkom a očami prehľadávam každý krík. Svetlo prenikajúce korunami vysokých stromov vytvára strašidelné obrazce, ktoré ešte viac povzbudzujú moju už aj tak dosť vybičovanú fantáziu. viac »

NA CESTÁCH Kappadokia - návrat do histórie

Kappadakia, Turecko
11.09.2010

TURECKO/ video - Kto sa vydá na potulky Tureckom, ako sme to urobili i my, nemôže v jeho strednej časti, na náhornej plošine v Anatólií, minúť krásu starobylej Kappadokie... viac »

NA CESTÁCH September v Luxemburskej záhrade

Luxemburská záhrada
09.09.2010

Ak má človek to šťastie, že mohol žiť v mladosti v Paríži, potom nech odíde kamkoľvek, Paríž je až do konca života s ním, pretože Paríž to je pohyblivý sviatok - napísal predčasom Ernest Hemingway. viac »

NA CESTÁCH Svojráz fínskeho rybolovu

NA CESTÁCH Svojráz fínskeho
08.09.2010

FÍNSKO/ video - Do Helsínk sa Stredoeurópan dostane jednoducho - lietadlom za približne dve hodiny. viac »


Sobota, 27. február. 2021. Meniny má Alexander.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa