Kam na dovolenku - tipy

Dovolenkové tipy: Spevák Miro Jaroš sa vždy rád vracia do Izraela

28.07.2019 |

Slovenský spevák Miro Jaroš trávi letné dni prácou i oddychom. Možno jeho výber letnej dovolenky inšpiruje aj vás.

Viac článkov

NA CESTÁCH Šálka čaju na Srí Lanke

NA CESTÁCH Šálka čaju
25.10.2010

SRÍ LANKA/ video - Niektorí z nás už zabudli, že Srí Lanka sa volala aj Cejlon. Ostrov Cejlon. Tridsaťšesť rokov je však už oficiálne uznanou republikou. viac »

NA CESTÁCH Serengeti

NA CESTÁCH Serengeti
24.10.2010

TANZÁNIA/ video - Serengeti, exotické meno vzdialeného miesta kdesi v Afrike, ktoré našinec pozná iba z prírodopisných filmov. V Serengeti nezáleží na tom, či je človek bohatý, či chudobný, dobrý alebo zlý, tu vládne príroda a zákony divočiny. viac »

NA CESTÁCH Tarangire

NA CESTÁCH Tarangire
23.10.2010

TANZÁNIA - Tarangire sa nachádza na severe Tanzánie a svojou rozlohou patrí medzi menšie národné parky, avšak svojou faunou, flórou a prírodnými scenériami sa zaraďuje medzi skvosty tanzánijských národných parkov. viac »

NA CESTÁCH Na vlastnej koži

NA CESTÁCH Na vlastnej
21.10.2010

ČÍNA - Prvým príjemným prekvapením na ceste do Číny bolo vybavenie víza. Prívetivá pani neurčitého veku: „Ste slovenska obcan? Urcite dame visum a gratis, pridite sajtra.“ Jednoduchý formulár, kópia cestovky a hotovo. viac »

NA CESTÁCH Obidvoma nohami vo Fínsku

Jyväskylä city, Fínsko
18.10.2010

FÍNSKO - Vytvorí sa tisíc myšlienok v hlavách ľudí, ak im spomeniete túto severskú krajinu. Zima, sneh, krátke dni, polárna žiara, sob, Santa Claus, jazerá, sever, moderná architektúra a milióny iných zázrakov prírody a ľudskej ruky... viac »

NA CESTÁCH Barma, krajina z iného sveta

Mjanmarsko
14.10.2010

MJANMARSKO/ BARMA - Navštívte krajinu, v ktorej muži nosia sukne, ženy s obľubou fajčia cigary a kde si deti a dievčatá krášlia tvár bielou mentolovou tekutinou „tanakou”. viac »

NA CESTÁCH Najväčší predátor Ameriky

NA CESTÁCH Najväčší predátor
08.10.2010

KOSTARIKA / video - Viete, ktoré zviera je najväčším predátorom amerického kontinentu? Puma americká – silná, vrtká šelma schopná uloviť jeleňa? Kdeže. Tak jaguár? Vôbec nie! viac »

NA CESTÁCH Džungľová svätyňa Angkor Vat

NA CESTÁCH Džungľová svätyňa
04.10.2010

KAMBODŽA/ video - Najväčší sakrálny komplex na svete stojí uprostred pralesa. Dlhý čas bol nedostupný kvôli teroru Červených Kmérov a indočínskej vojne... viac »

NA CESTÁCH Bejzbalová posadnutosť Kubáncov

NA CESTÁCH Bejzbalová posadnutosť
29.09.2010

KUBA/ video - Nič netušiaci návštevník centrálneho havanského parku si kvôli kriku a hádkam môže myslieť, že sa ocitol uprostred bitky či kontrarevolúcie. Názory si tu však, tvárou v tvár, vymieňajú vášniví kubánski fanúšikovia bejzbalu... viac »

NA CESTÁCH Ostrov naopak

NA CESTÁCH Ostrov naopak
28.09.2010

NOVÝ ZÉLAND/ video - Ak na niečo dlho myslíš, tak sa to určite aj stane... takto som asi uvažoval v mojej pohodlnej robote, kde som sedel celý deň na prepravkách a už dlhšie som sa pohrával s myšlienkou niekde znova vypadnúť, ale tentokrát už poriadne ďaleko. Prišlo to ako z jasného neba. viac »


Nedeľa, 22. september. 2019. Meniny má Móric.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa