Kam na dovolenku - tipy

Lonely Planet zverejnil TOP destinácie na rok 2020: Určite si z nich vyberiete aj vy

26.10.2019 |

Ak premýšľate, kam zamieriť za poznaním a oddychom budúci rok, máme pre vás niekoľko tipov. Najväčší vydavateľ knižných sprievodcov Lonely Planet zverejnil s napätím očakávaný zoznam, v ktorom sa nachádzajú tie najlepšie krajiny, regióny aj mestá na rok 2020. Určite si z nich vyberiete aj vy.

Viac článkov

NA CESTÁCH Ostrov naopak

NA CESTÁCH Ostrov naopak
28.09.2010

NOVÝ ZÉLAND/ video - Ak na niečo dlho myslíš, tak sa to určite aj stane... takto som asi uvažoval v mojej pohodlnej robote, kde som sedel celý deň na prepravkách a už dlhšie som sa pohrával s myšlienkou niekde znova vypadnúť, ale tentokrát už poriadne ďaleko. Prišlo to ako z jasného neba. viac »

NA CESTÁCH Jeden deň v Severnej Kórei

NA CESTÁCH Jeden deň
24.09.2010

KĽDR - Režim v Severnej Kórei vyhlasuje, že jeho krajina je zemou "žiarivých úsvitov", a možno preto tiež rozhoduje, o ktorej hodine majú vstávať jej občania... viac »

NA CESTÁCH V Tanzánii

NA CESTÁCH V Tanzánii
23.09.2010

TANZÁNIA/ video - Našli ste v ponuke cestovnej kancelárie exotickú Tanzániu? Nenechajte si ujsť túto krajinu, ktorá vznikla v roku 1964 spojením Tanganyiky a súostrovia Zanzibar, ujsť. viac »

NA CESTÁCH Pokušenie v Nice

NA CESTÁCH Pokušenie v
22.09.2010

FRANCÚZSKO/ video - Na prelome 19. a 20. storočia bolo síce Nice oslnivým prímorským letoviskom pre aristokratov, dnes však nepotrebujete plat celebrity, aby ste si pobyt v najživšom centre Francúzskej riviéry užili naplno... viac »

NA CESTÁCH Pozor, grizly

NA CESTÁCH Pozor, grizly
14.09.2010

ALJAŠKA/ video - Opatrne postupujem úzkym lesným chodníčkom a očami prehľadávam každý krík. Svetlo prenikajúce korunami vysokých stromov vytvára strašidelné obrazce, ktoré ešte viac povzbudzujú moju už aj tak dosť vybičovanú fantáziu. viac »

NA CESTÁCH Kappadokia - návrat do histórie

Kappadakia, Turecko
11.09.2010

TURECKO/ video - Kto sa vydá na potulky Tureckom, ako sme to urobili i my, nemôže v jeho strednej časti, na náhornej plošine v Anatólií, minúť krásu starobylej Kappadokie... viac »

NA CESTÁCH September v Luxemburskej záhrade

Luxemburská záhrada
09.09.2010

Ak má človek to šťastie, že mohol žiť v mladosti v Paríži, potom nech odíde kamkoľvek, Paríž je až do konca života s ním, pretože Paríž to je pohyblivý sviatok - napísal predčasom Ernest Hemingway. viac »

NA CESTÁCH Svojráz fínskeho rybolovu

NA CESTÁCH Svojráz fínskeho
08.09.2010

FÍNSKO/ video - Do Helsínk sa Stredoeurópan dostane jednoducho - lietadlom za približne dve hodiny. viac »

NA CESTÁCH Bez reči na Tenerife

NA CESTÁCH Bez reči
07.09.2010

KANÁRSKE OSTROVY - Predstavte si situáciu: ovládate základy angličtiny, ako tak sa viete dohovoriť v nemeckom jazyku, a tu zrazu máte možnosť ísť na jazykový pobyt do španielsky hovoriacej krajiny. Pomyslíte si, veď sa už nejako dohovoríte, niečo sa poučíte... viac »

CESTOVATEĽKA New York, nu jórk (2)

CESTOVATEĽKA New York, nu
30.08.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY/ video - Najesť sa v New Yorku nie je vôbec zložité. Stačí si ujasniť jedinú vec: po čom váš žalúdok túži. viac »


Utorok, 19. november. 2019. Meniny má Alžbeta.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa