Kam na dovolenku - tipy

Zabudnite na Orient Expres: Horúcim hitom roka je cesta autobusom z Londýna do Dillí

18.10.2020 |

Táto cestovateľská éra si vyžaduje nové inovatívne prístupy, ktoré by opäť nalákali ľudí na spoznávanie nových krajín. Koronavírus dostal dovolenkovanie do úplného útlmu, preto musia zamestnanci v cestovnom ruchu hľadať skutočne zaujímavé ponuky, ktorým nikto neodolá. Jednou z nich je spoznávanie sveta z autobusu na trase Anglicko - India.

Viac článkov

NA CESTÁCH Nevšedný Taiwan

Taiwan
25.08.2010

TAIWAN - Ostrov Taiwan je nádhernou krajinou. Pre nás Európanov je však zahmlený rúškom tajomstva... viac »

NA CESTÁCH Trblietavá droga

NA CESTÁCH Trblietavá droga
24.08.2010

AUSTRÁLIA/ video - Môžeš byť doktor, alebo si sotva skončil učňovku. Nemusíš byť vôbec nič. Nula. Ľudská troska. Dôjdeš do Lightning Ridge, a je z teba milionár. viac »

NA CESTÁCH Zajko Bojko na rafte

NA CESTÁCH Zajko Bojko
20.08.2010

NÓRSKO/ video - Dlhšiu dobu som túžila navštíviť severské krajiny. Ale nie, len tak pasívne si obzerať krásy severu, ale zažiť aj trochu dobrodružstva. Vybrala som si cestovku s turisticko-raftovým programom. viac »

NA CESTÁCH Zázrak prírody

NA CESTÁCH Zázrak prírody
19.08.2010

SEYCHELY/ video - Ich pôvodní objavitelia sa po vylodení domnievali, že našli skutočný biblický raj... viac »

NA CESTÁCH Hanamači - kvetinové mestá

NA CESTÁCH Hanamači -
18.08.2010

JAPONSKO - Od prvej chvíle, keď sa ocitnete v starom cisárskom meste Kjóto, zatúžite na vlastnej koži zažiť atmosféru čias, keď ešte maiko a geiko neboli turistickou atrakciou, keď sa po prašných uliciach prechádzali samurajovia a jedinými taxíkmi boli viac či menej pohodlné rikše.... viac »

NA CESTÁCH Transsibírskou magistrálou

NA CESTÁCH Transsibírskou magistrálou
13.08.2010

RUSKO/ video - Predstava, stráviť takmer polovicu dovolenky vo vlaku, nie je pre väčšinu ľudí veľmi lákavá. Pre mnohých obyvateľov obrovského Ruska to naopak nie je nič nezvyčajné... viac »

EXTRA Cez povodie Amazonky za 859 dní

EXTRA Cez povodie Amazonky
13.08.2010

JUŽNÁ AMERIKA - Tisíce kilometrov v nohách a päťdesiat tisíc moskytích bodnutí po celom tele sa stali súčasťou pešej túry britského dobrodruha Eda Stafforda, ktorí za 859 dní prešiel celú dĺžku rieky Amazonky... viac »

NA CESTÁCH Zašlá sláva bulváru

NA CESTÁCH Zašlá sláva
12.08.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY/ video - Hollywoodsky chodník slávy, vydláždený vyše dvetisíctristo hviezdami zo sveta zábavného priemyslu je pre turistov veľkým lákadlom, často však aj veľkým sklamaním. viac »

NA CESTÁCH Za veľkou mlákou

NA CESTÁCH Za veľkou
08.08.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY - Krajina, ktorá svojou rozlohou očarila mnohých skrýva veľa tajomstiev, ktoré stojí za to odhaliť. viac »

NA CESTÁCH Mesto, ktoré krásne vonia

Alfama, Lisabon
05.08.2010

PORTUGALSKO/ video - Chcete vedieť, kde si v rámci raňajkového menu môžete vyberať medzi žĺtkovým koláčom, bielkovou pusinkou, vaječným krémom alebo omeletou? viac »


Pondelok, 30. november. 2020. Meniny má Ondrej, Andrej.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa