Kam na dovolenku - tipy

Dovolenkové tipy: Spevák Miro Jaroš sa vždy rád vracia do Izraela

28.07.2019 |

Slovenský spevák Miro Jaroš trávi letné dni prácou i oddychom. Možno jeho výber letnej dovolenky inšpiruje aj vás.

Viac článkov

V Salzburgu na kávičke s Amadeom

Salzburg, Rakúsko
27.09.2011

RAKÚSKO - Medzi Kapucínskou horou, riekou Salzach a vysokými skalami leží mesto Salzburg. Pred vyše 250 rokmi sa tu narodil jeden zázračný chlapec... viac »

Neviete čo s peniazmi? Navštívte Abú Zabí!

Abu Zabí, Spojené arabské
20.04.2011

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY - Abú Zabí je kráľom luxusu a prehliadkou veľkoleposti. viac »

Splnený sen o Kalifornii

Splnený sen o Kalifornii
21.02.2011

SPOJENÉ ŠTÁTY - San Diego - Sequoia National Park - San Francisco. Tak by sa dal stručne charakterizovať náš rozlúčkový plán na posledných desať dní v Amerike. viac »

Yellowstonský národný park

Yellowstonský národný par
14.01.2011

SPOJENÉ ŠTÁTY - V roku 1872 bol vyhlásený za prvý národný park na svete. Kolíska niekoľkých dediniek na ploche takmer 9 tisíc km². Jeden z najkrajších prírodných úkazov USA, rozprestierajúci sa na území štátov Wyoming, Montana a Idaho. Miesto, ktoré si milovník panensky čistej prírody ihneď zamiluje. Aj taký je Yellowstonský národný park. viac »

Avignon

Avignon
02.01.2011

FRANCÚZSKO - Avignon má veľa prívlastkov - mesto s presláveným „polo-mostom“, mesto chránené Pannou Máriou, mesto, kde sa každoročne, už od roku 1947, v lete koná divadelný festival priamo na nádvorí majestátneho pápežského paláca. viac »

Island, oheň vo vode

Island
26.12.2010

ISLAND - Island je najkrajšie pozemské laboratórium. Rodí sa tu nový svet, nový kontinent. Nečudo, že si ho ako kulisu vybral aj Jules Verne, keď písal Cestu do stredu Zeme. viac »

Havajské Aloha - viac než len pozdrav

Honolulu, Havaj
25.12.2010

„Prší často, ale dážď je osviežujúci. Tak ako príde, aj odíde a vzduch po ňom krásne vonia,“ vraví Havajčan Rodger, keď sa už po x-tý krát pýtame na jeho domov. viac »

Americký sen - to je New York

Americký sen - to
15.12.2010

SPOJENÉ ŠTÁTY - Nikdy mi ani vo sne nenapadlo, že mne, ako správnemu slovenskému "domasedovi", sa podarí vystrčiť päty niekde ďalej ako sú hranice Európy. A tak som teda tu. V New Yorku. viac »

NA CESTÁCH Paríž - mon amour

NA CESTÁCH Paríž -
22.11.2010

FRANCÚZSKO/ video - Paríž je ako vášnivá láska. Niekedy ho nekonečne zbožňujete, niekedy nenávidíte. Jeho rôznorodosť dokáže odpovedať na všetky nálady ľudskej duše, dokáže ukľudniť, excitovať, rozosmiať, naladiť na nostalgickú strunu. viac »

NA CESTÁCH Po stopách Anjelov a démonov

Rím, Anjelský hrad
26.10.2010

TALIANSKO/ video - Skupinka turistov stojí na kamenných schodoch rímskeho kostola Panny Márie na námestí Popolo okolo svojho sprievodcu v tesnom kruhu... viac »


Nedeľa, 22. september. 2019. Meniny má Móric.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa