Kam na dovolenku - tipy

Zabudnite na davy turistov: Nahraďte preplnené atrakcie rovnako atraktívnymi dvojníkmi

09.07.2020 |

Aj na vlastnej koži niekedy počas cestovania pociťujeme, že turizmus už siaha za svoje hranice možností. Tie najznámejšie atrakcie sú natoľko preplnené návštevníkmi, že si už nedokážeme vychutnať ich čaro. Menia sa na masové trháky, ktorým ukradli ich hlavné myšlienky. Preto vám prinášame niekoľko dvojníkov, s ktorými zažijete rovnakú zábavu a môžete sa spoľahnúť na to, že vás tam nebudú čakať davy zvedavých dovolenkárov.

Viac článkov

NA CESTÁCH V Biškeku

NA CESTÁCH V Biškeku
08.04.2010

KIRGIZSKO/ video - Hlavné mesto Kirgizska má oficiálne asi jeden milión obyvateľov, hoci miestni tvrdia, že ich tu býva aspoň dvakrát viac. Rozhodne však, žiadne veľké mesto nepripomína. viac »

NA CESTÁCH Keď mačky pracujú

NA CESTÁCH Keď mačky
19.03.2010

JAPONSKO/ video - Láska Japoncov k zvieratám vykryštalizovala v Tokiu do módneho výkriku v podobe kaviarní, v ktorých živé mačky "pracujú" ako spoločníčky... viac »

NA CESTÁCH Na konci Afriky sa nedá parkovať (1)

NA CESTÁCH Na konci
17.03.2010

JUŽNÁ AFRIKA/ video - Keď sa niekedy ocitnete len na niekoľko hodín na konci Afriky, veľa možností na spoznanie ľudí, vôní, chutí či krajiny, vám neostane... viac »

NA CESTÁCH Biela je farba ľadovej nevesty

Hotel Jukkasjärvi, Švédsko
12.03.2010

ŠVÉDSKO/ LAPONSKO/ video - Nevesta je v bielom a kostol z ľadu. V laponskom Jukkasjärvi vo Švédsku si v ľadovej kaplnke každý rok povie svoje „áno“ vyše 150 párov. Biela je tu viac než kdekoľvek inde - farbou sobášov. viac »

NA CESTÁCH Čokoláda na šnupanie a iné pochúťky

NA CESTÁCH Čokoláda na
03.03.2010

BELGICKO - Belgicko je pre ľudí závislých na čokoláde, tým, čím Mekka pre moslimov... viac »

NA CESTÁCH Láska v Amsterdame

NA CESTÁCH Láska v
02.03.2010

HOLANDSKO- Amsterdam je čudné mesto. Má všetko čo má mať také hlavné mesto, ale hlavným mestom nie je. Možno je to nespravodlivosťou dejín alebo nedostatkom hrdosti a ambícií... viac »

NA CESTÁCH Vancouver s vôňou marihuany

NA CESTÁCH Vancouver s
24.02.2010

KANADA - Prejdite sa okolo polnoci centrom mesta a hlboko sa nadýchnite. Ale zase nie až tak hlboko, hneď sa totiž zoznámite s neoficiálnou vôňou olympiády vo Vancouveri. Nie je to však sladká vôňa javorového sirupu, ale marihuany... viac »

NA CESTÁCH Lyžiarska exotika v Maroku

Maroko
21.02.2010

MAROKO/ video - Je to možno jediné lyžiarske stredisko na svete, kde vás na zjazdovku privezie osol. Tak by s trochou nadsázky mohol znieť reklamný slogan na Ukaimidin (Oukaimeden). viac »

NA CESTÁCH V Slovenskom dome

NA CESTÁCH V Slovenskom
19.02.2010

KANADA - Ahojte, nedá mi, aby som sa s vami nepodelila o moju skúsenosť, ako funguje Slovenský reprezentačný dom počas olympiády vo Vancouveri... viac »

NA CESTÁCH Dobrodružstvá morského vlka

NA CESTÁCH Dobrodružstvá morského
11.02.2010

OMÁN - Žltá desať metrov dlhá rybárska loď kotviaca v ománskom prístave Raisut patrila spoločnému anglicko-ománskemu podniku, ktorý pred piatimi rokmi založil Yusuf a jeho anglický partner Steve. viac »


Štvrtok, 24. september. 2020. Meniny má Ľuboš, Ľubor.

TV program TV program Telkáč.sk
Nenechajte si ujsť svoje obľúbené filmy a seriály.

Foto dňa